fbpx

Понад 8% випускників не склали ЗНО з рідної мови

Суспільство 13:44, 23.07, 2020

Сьогодні, 23 липня, експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для тесту ЗНО з української мови і літератури.

Поріг дорівнюватиме 22 тестовим балам. Відповідне рішення було ухвалено під час засідання комісії.

Адаптивний поріг «склав/не склав» для осіб з особливими мовними освітніми потребами встановлений на рівні 15 тестових балів.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість вступати до вишів.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з української мови і літератури, становить 22 834 особи, що дорівнює 8,32​% від загальної кількості учасників тестування.

До 24 липня мають бути оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту з української мови і літератури.

Як відомо, результати ЗНО з української мови і літератури також будуть враховані як державна підсумкова атестація за шкільний курс з української мови. Експертна комісія також затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури, дорівнює 104 тестовим балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з української мови, правильно виконавши всі завдання, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація з української мови, дорівнює 68 тестовим балам, пише Освіта.юа.

Лише найважливіші новини Івано-Франківська та області у Telegram 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: