fbpx

Понад пів сотні медиків екстреної допомоги Прикарпаття пройшли вишкіл у польських колег

Суспільство 17:48, 28.10, 2022

Сьогодні у Франківську на базі навчально-тренувального відділу «Обласного клінічного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» завершилися навчання для медиків – фахівців бригад екстреної медичної допомоги.

Навчання тривали два місяці. Їх проводили 14 інструкторів – працівників Варшавського медичного університету, Польської авіаційної медичної служби та медичного рятівництва. Директором курсу є керівник Польської авіаційної медичної служби, професор Роберт Галонзковський, а координатор – Марцін Подгорский.

Програма дала можливість навчитися та удосконалити навички у наданні невідкладної медичної допомоги дорослим та дітям на догоспітальному етапі, інформує пресслужба обласної військової адміністрації. Також, що є важливим зараз, фахівці навчились основам тактичної медицини та діям екстреної медичної допомоги з великою кількістю потерпілих у потенційно небезпечних умовах.

Всього за цей період пройшли навчання 57 працівників обласного та міського центрів екстреної медичної допомоги та чотири працівники Івано-Франківського медичного університету.

Понад пів сотні медиків екстреної допомоги Прикарпаття пройшли вишкіл у польських колег 1

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: