fbpx

Понищили дитячий простір біля Міцкевича – франківців просять уважати на ремонт

Суспільство 09:47, 16.09, 2019

Дитячий простір біля франківського скверу Міцкевича ремонтують – батьки з дітьми не зважають на огорожу.

Голова ГО “Мами Прикарпаття” Мар’яна Вершиніна звернулся до франківців у групі “Комуналка ІФ” з проханням дати змогу завершити ремонт дитячого простору біля скверу Міцкевича.

Раніше на ігрових поверхнях гірок, по яких бігають діти, через навантаження посипалася гумова крихта. Організатори простору вирішили відремонтувати покриття. Настелили нове в ушкоджених місцях і обгородили відремонтовану частину майданчика сіткою. 

Однак частина батьків не відреагувала на огорожу і пустила дітей бавитися на загороджену територію. Діти розтовкли свіжу крихту. 

Понищили дитячий простір біля Міцкевича – франківців просять уважати на ремонт 1
Понищили дитячий простір біля Міцкевича – франківців просять уважати на ремонт 2
Понищили дитячий простір біля Міцкевича – франківців просять уважати на ремонт 3

“Шановні відвідувачі громадського простору дружнього до дітей у центрі Івано-франківська, що на пл. Міцкевича, я вдячна вам за довіру і любов до цього місця. Мені приємно, що ви відреагували, коли побачили, що пагорби понищили, і повідомили.

На перших фото ви побачите, що все поправили і загородили обмежувачами. Резинова крихта ПОВИННА висохнути/застигнути. На це потрібен час (бодай 12, а краще 24 години).

Ми розуміємо, що ви хочете користуватись простором для дітей. Особливо цього прагнуть діти. Але все зроблене сьогодні знащили. Зіпсували, і тепер воно буде засихати абияк. Спробуємо виправити це. Але…

Звертаюсь до вас з великим проханням зберегти те, що ми робимо! Потерпіть трохи. Якщо є огорожа, не пускайте туди дітей та повідомте тим, хто заходить за обмежувальну сітку.
Дякую та сподіваюсь на вашу підтримку і розуміння”, – пояснила Мар’яна Вершиніна.

Понищили дитячий простір біля Міцкевича – франківців просять уважати на ремонт 4
Понищили дитячий простір біля Міцкевича – франківців просять уважати на ремонт 5
Понищили дитячий простір біля Міцкевича – франківців просять уважати на ремонт 6

Франківці в коментарях обурилися з поведінки батьків, які дозволяли дітям заходити за огорожу і товкти поремонтовані місця.

“Сьогодні якраз там проходили і бачили, що огороджено. Я своїй 2-річній дитині пояснила, що там ходити не можна, бо ремонтують, щоб було гарно і безпечно бавитись. Проте було багато дітей, котрі топтались там же попри загорожу. Коли я сказала батькам, що ж заберіть дітей, бо бачите – потрібно, щоб матеріал просох, тільки одна покликала свою. Решта просто зробили вигляд, що мене не чують. Люди! Ну як з вами говорити?! Для мене така поведінка була шоком. На жаль, потім такі ж кричать в першу чергу, що “постійно відлущується”, “погане покриття” і т. д.”, – пише Ольга Овсянецька-Костенко.

“Якими ж мають вирости ті діти, батьки яких такі байдужі та безвідповідальні! Може, когось з муніципальної варти попросити, щоб пильнували і пояснювали дітям та батькам, що не просто так майданчик огородили. Бо, як бачимо, “не доходить”, – додала Марія Красуляк.

Інші батьки в коментарях пояснили, чому так сталося, і порадили додати до огорожі пояснювальну табличку. 

“Просто багато батьків не розуміють, чому там загороджено. Коли я не пускала туди свою дитину, одна мама підійшла до мене і сказала, що це просто загородили від дитячих машинок, які там їздять, щоб уникнути травмування дітей. Можливо, варто було б ще якесь оголошення поставити замість того, щоб ображати людей”, – зауважила Наталія Комарницька.

Понищили дитячий простір біля Міцкевича – франківців просять уважати на ремонт 7

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: