fbpx

Попри обіцянки Марцінківа не купувати білоруську спецтехніку "Електроавтотранс" хоче придбати трактор "Беларус-82.1"

Суспільство 17:39, 22.11, 2021

КП “Електроавтотранс” Івано-Франківської міської ради оголосило тендер на закупівлю трактора “Беларус-82.1” зі світлодіодною світловою панеллю – Стріла Ultra Slim 39-36 led Yellow.

Разом із трактором переможець тендеру має поставити навісне обладнання – гідроповоротний снігоприбиральний відвал ДМТ-01-01-01 та розкидач МВУ-0,5П. Очікувана вартість закупівлі – 600 тисяч гривень. Аукціон запланований на 26 листопада.

У тендерній документації йдеться, що трактор має бути виготовлений не раніше 2021 року. Постачальник має дати гарантію та трактор не менше як на 24 місяці, а на навісне обладнання – не менше як на 12 місяців.

Трактори “Беларус-82.1” виготовляються на Мінському тракторному заводі, який входить до білоруського державного холдингу “МТЗ-холдинг”.

КУРС писав, що у червні цього року депутати Івано-Франківської міської ради прийняли звернення до президента, РНБО та Верховної Ради з вимогою введення санкцій проти режиму Лукашенка і припинення дипломатичних відносин між Україною та Білоруссю.

Відтак на сайті міської ради з’явився проєкт рішення про надання дозволу КП “Полігон ТПВ” на укладення договору фінансового лізингу на придбання білоруської спецтехніки. Але на сесії міськради це питання зняли з порядку денного. Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків пояснив, що місто відмовляється брати в лізинг білоруську техніку. Йдеться не лише про КП “Полігон”, а й про інші комунальні підприємства. Він пообіцяв, що жодної угоди з білорусами не буде.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: