fbpx

Поради АвтоПро щодо створення каталога запчастин

Суспільство 10:18, 06.11, 2019

Удосконалити каталог запчастин можна двома способами. Налагодити постійну синхронізацію даних між базою даних інтернет-магазину і обліковою програмою складу або центрального офісу. Така система встановлюється за один раз. Її ефективність залежить від цілого ряду чинників:

● швидкості передачі даних;

● узгодження інформації з декількома джерелами (в нашому випадку це міжнародна кодування запчастин);

● можливості підключати декілька баз даних, синхронізувати їх з каталогом інтернет-магазину в режимі онлайн.

Така процедура займає від кількох тижнів до 2-3 місяців. Як правило, синхронізацію даних вдосконалюють одночасно з переробкою пошукової системи.

Поради АвтоПро щодо створення каталога запчастин 1

Від чого залежить швидкість пошуку в інформаційному каталозі?

На маркетплейсі Avtopro.ua пошук інформації про конкретну запчастину починається з визначення кодування і маркування деталі. У нашому випадку це:

  1. Код самого автомобіля (ВІН, 17-значна величина).

  2. Маркування на кузові.

  3. Міжнародне кодування, розроблене продуцентом (виробником) автомобіля.

Зверніть увагу! Цифро-буквений код на конкретну автозапчастину повинен відповідати міжнародним стандартам постачальників авто. Як правило, такі дані містяться в каталогах, призначених для офіційних дилерів і представників заводу-виготовлювача (тільки для внутрішнього використання).

Можливості сучасного каталога автозапчастин

У каталозі запчастин АвтоПро використовуються тільки оригінальні маркування та коди автозапчастин. Учасникам маркетплейсу не потрібно шукати і перевіряти ще раз актуальність пропозиції, використовуючи платні програми. Адміністратори сайту постійно відстежують і оновлюють кодування в режимі онлайн. При цьому враховується:

● точність перекладу – відповідність з термінологією, прийнятою в нашій країні;

● якість розшифровки скорочень, абревіатур, незрозумілих словосполучень. В каталозі АвтоПро всі ці поняття розшифровуються окремо;

● наявність ілюстративного матеріалу (схеми, креслення) і якісний переклад пояснень.

Погодьтеся, що маркування деталей спрощує їх пошук. Тематичні торгові майданчики використовують ці коди для оптимізації розділу доставки (логістики). Цікаво, що використання оригінального забезпечення офіційних постачальників запчастин (каталог EPC) – це цілком законна операція, в тому числі і за кордоном. Таким чином, і власник торгового майданчика, і покупець економлять час і фінанси на пошуку і оновленні кодів запчастин.

Щоб уникнути помилок при пошуку маркувань запчастин, використовуйте ступінчасті системи каталогів. Наприклад, фіксуючи запит в пошуковому рядку маркетплейсу АвтоПро, ви отримуєте доступ до технічної інформації про запчастини.

Як правило, вона подається як текст. У нашому випадку це детальна схема автомобіля і його окремих частин, механізмів. Пояснення в кресленнях нерідко супроводжує відеоогляд і коментарі експертів.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: