fbpx

Порушників ПДР та комендантської години скерують до війська - в соцмережі розкритикували акцію патрульних

Суспільство 16:13, 24.03, 2022

Патрульна поліція оголосила так звану акцію для водіїв-порушників призовного віку – їх у підсумку мобілізовуватимуть до ЗСУ. Повідомлення про це викликало шквал критики в мережі.

Про новацію на своїй сторінці у мережі “Фейсбук” повідомив заступник начальника Департаменту патрульної поліції МВС України Олексій Білошицький.

“Шановні громадяни призовного віку. Патрульна поліція оголошує безпрецедентну акцію, – написав він. – На час війни всіх нечемних на блок-постах, порушників комендантської години і грубих порушників ПДР очікує спеціальний приз. Окрім адміністративної відповідальності, ми сприяємо отриманню ще такого спеціального подарунку, як направлення на військово-лікарську комісію з подальшим оформленням у підрозділи ЗСУ”.

На думку Білошицького, агресію і непокору у військовий час потрібно спрямовувати на супротив ворогу. “Перші переможці вже отримали свої призи”, – додав він.

З керівником патрульної поліції в коментарях не погодилися десятки українців.

“Не варто позиціонувати долучення до ЗСУ як покарання. Як мінімум, це знецінює армію. Як максимум – наповнює її невмотивованими людьми”, – зауважив Олександр Тодорчук.

Сергей Омельченко: “Кращого способу знизити боєздатність ЗСУ, як залучати до неї п’яниць та хуліганів, важко придумати”.

“Ви там зовсім здуріли? Це для того, щоб Українську армію перетворити на бандитський притулок? Нащо нашу таку рішучу і боєздатну армію так опускати? Це Найвеликокомандуючий вам таке порадив, щоб вже з Україною покінчити?” – обурена Катерина Круліковська.

“Це ж потрiбно бути таким недоумком, щоб таке робити. Виявляється, що ЗСУ, якими пишається вся Украïна, є мiсцем покарання, куди направляють на перевиховання (як в колонiю). “Браво” бiлошицький – тобi приз”, – підтримує Вадим Гопцалло.

“Совкове невдале рішення, яке принижує українську армію”, – підсумувала Надія Сеник, чий коментар набрав понад два десятки лайків.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: