fbpx

Пошук рідних: у франківському Будинку нічного перебування з'явилась нова послуга

Суспільство 20:42, 17.10, 2019

Відтепер у Будинку нічного перебування в Івано-Франківську можна не лише знайти тимчасовий прихисток, а й відшукати рідних.

При закладі діє окремий підрозділ – Центр обліку бездомних. Його фахівці допомагають безхатькам відновити родинні зв’язки. Крім того, працевлаштовують, йдеться в сюжеті “Каналу 402“.

“У 2019 році працевлаштовано шість клієнтів. Також хочу зауважити, що нами налагоджена співпраця з багатьма підприємцями, організаціями, які можуть працевлаштовувати наших клієнтів, але, на жаль, більшість з них не хочуть працювати”, – розповідає директор Будинку нічного перебування Іван Боберський.

Крім цього, заклад проводить і соціальні патрулювання. Фахівці навідуються до місць скупчення безхатьків та у ромські поселення. Цього року одній такій багатодітній родині посприяли у пошуку житла. Тепер сім’я проживає не у таборі на Березі Бистриці, а в орендованому помешканні.

Нині в Будинку нічного перебування планують ще одне нововведення – облаштування “витверезника”. Вже отримали для цього окреме приміщення.

“Витверезник” – це радянський термін. А там будуть трохи інші підходи, – додає Боберський. – Чекаємо на гроші, робимо там ремонт і можемо створювати Центр для надання допомоги особам, які перебувають у безпорадному стані”.

Однак знайти працівників для такого закладу буде непросто. Охочих працювати з безхатьками і так бракує. А тут ще й йдеться про нетверезих. Посадовці сподіваються, що необхідний персонал таки знайдуть. Щоправда, коли саме запрацює такий центр – невідомо.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: