fbpx

Пошук роботи в Івано-Франківську

Суспільство 14:05, 24.06, 2020

Щоб не витрачати на пошуки роботи довгі місяці, потрібно використовувати якомога більше каналів, не забувати про саморозвиток і позитивний настрій. При пошуку роботи в Івано-Франківську потрібно дотримуватися певних правил. З ними можна знайти роботу набагато швидше.

Резюме

Найперше необхідно правильно створити резюме. Потрібно слідкувати за тим, щоб там була актуальна інформація – справжні ім’я та прізвище, рік народження, освіта, контактні дані.

Додати  фотографію. Таке резюме буде проглядатися частіше і запам’ятається роботодавцям. Стиль фото – портретно-діловий, вираз обличчя має бути відкритим і доброзичливим.Пошук роботи в Івано-Франківську 1

Місця роботи в резюме перераховуються в зворотному хронологічному порядку (починаючи з нинішньої або останньої роботи). У резюме приділіть особливу увагу розповіді про свої досягнення. Обов’язково підтверджуйте всю інформацію цифрами і реальними фактами.

Також не забудьте вказати суму бажаної зарплати. Щоб правильно оцінити себе, проаналізуйте статистику зарплат по вашій спеціальності. Крім того, на різних сайтах в інтеренеті ви знайдете готові приклади резюме. Не забувайте оновлювати резюме хоча б раз на тиждень.

Супровідний лист

Завжди надсилайте резюме з супровідним листом. Так ваші шанси на співбесіду збільшуються. Почніть лист з вітання. Розкажіть, чому зацікавила ця вакансія. Підкресліть, що давно замислювалися про роботу в цій галузі. Ще раз нагадайте про свій досвід і досягнення. Є кілька причин, чому важливо писати супровідний лист:

1. Ви зможете показати грамотність.

2. Розкажете роботодавцю про вашу мотивацію і мету пошуку роботи.

3. Налагодите контакт з керівником.

Рекомендації

Збільшити шанси на успішне працевлаштування можуть рекомендації від колишніх керівників. При необхідності будьте готові надати цей список роботодавцю. Однак варто отримати попередню згоду колишніх начальників на надання їхніх контактів.

Спілкування з роботодавцем

Роботодавці люблять ініціативних і відповідальних працівників. Тому при пошуку роботи не чекайте, поки на ваше резюме звернуть увагу – дійте самі. Відгукуйтеся на вакансію, після відправлення резюме телефонуйте роботодавцю – щоб упевнитися, що резюме отримано. Якщо хочеться працювати в конкретній компанії – відгукуйтеся на вакансію не тільки на сайті з працевлаштування. Знайдіть контакти роботодавця, напишіть на електронну пошту, а краще зателефонуйте. Важливо завжди бути на зв’язку.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: