fbpx

Послуги компанії Ювел

Суспільство 17:57, 13.07, 2021

Сьогодні складно уявити бізнес, якого немає в інтернеті. У той же час конкуренція в інтернеті має свою специфіку, а не задоволених потреб у сучасної людини немає. Саме тому вдале просування – ключ до успіху будь-якої компанії, проте самостійно зробити це здатен не кожен.

ювел

Освоєння SEO – справа не швидка, тому для вдалого старту краще замовити послуги просування сайту. Компанія Ювел вже понад 10 років надає такого роду послуги, використовуючи комплексний підхід до будь-якого клієнта, враховуючи при цьому специфіку його бізнесу. Проєкти, яким компанія успішно надає свої послуги: Злато, Укрзолото, Музлайн, МебельОк, Імідж та інші.

Яка послуга необхідна?

Агентство функціонує на ринку з 2010 року і займається просуванням, а також створенням інтернет-магазинів «під ключ». Компанія надає такі послуги:

 1. копірайтинг (написання текстів різного характеру);
 2. маркетингове консультування;
 3. реклама в соціальних мережах, таргетинг;
 4. настройка аналітики в google analytics;
 5. створення контекстної реклами;
 6. популяризація конкретного бренду, крауд-маркетинг;
 7. пошукова оптимізація.

Головна спеціалізація фірми – дійсно ефективні і робочі методи розкрутки бізнесу будь-якої складності, які виведуть конкретний сайт в топ серед пошукових запитів, відповідних цільовій аудиторії Ювел.

Послідовність SEO-просування передбачає реалізацію проєкту згідно з такою покроковою інструкцією:

 1. Визначення «дірок» і помилок на сайті, визначення потенційних зон зростання. Всебічний аналіз стану сторінки, визначення невідповідності системі. Творчий, але методичний підхід до пошуку того, за рахунок чого сайт здатний «вистрілити».
 2. Аналіз змісту сторінки – головного для пошукової системи. Мова про фотоконтент, відео, товари, текстове наповнення сайту. Завдяки багаторівневому вивченню компанія отримує можливість скласти чітку контент-стратегію, яка гарантовано принесе найкращі результати діяльності фірми.
 3. Агентство враховує зовнішні чинники, а саме реферального і соціального трафіку на конкретному сайті. Сьогодні є необхідність в чіткому комплексі побудови довідкового профілю. На цьому етапі виконавець визначає, скільки посилань, в якій кількості і де їх купувати.
 4. Застосування безпосередньо робіт до сайту. З моменту імплементації технічного завдання безперервно протягом певного періоду повинні застосовуватися доопрацювання, які передбачають роботу насамперед на результат: постійне вдосконалення контенту, поліпшення посилального профілю і оптимізація сайту.

Будь-яка платформа має свою специфіку функціонування, а тому зупинятися на окремо взятій послузі потрібно залежно від специфіки та особливостей конкретного продукту або послуги інтернет-магазину. Адже невдала реклама або поганий функціонал сторінки може виявитися причиною краху справи ще до дня старту фактичних продажів.

Не варто економити на найважливішому аспекті бізнесу – просуванні. Ціна ж на послуги залежить від їх кількості та характеру. Довіра персоналу просування Uwel сприяє розквіту будь-якої фірми!

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: