fbpx

Поставити брекети у Львові – різноманітність варіантів, надійна фіксація та протипоказання до встановлення

Суспільство 17:19, 13.07, 2021

Поставити брекети

Більше як 90% відсотків людей на планеті не мають ідеально рівних зубів. Серед них майже 60% відчувають через те лише естетичний дискомфорт. Неприваблива посмішка та неправильний прикус — це далеко не всі проблеми, з якими можна стикнутися, коли зубні ряди або окремі органи у роті є дефективними. Встановлені брекети на зуби дозволяють позбутися куди серйозніших наслідків у вигляді запалення ясен, хвороби ясеневих каналів, повного або часткового руйнування зубів і навіть захворювання органів шлунково-кишкового тракту.

На щастя у стоматологічній клініці Львова є всі необхідні для виправлення прикусу конструкції: капи, брекети, пластини, ретейнери. Якщо говорити про найефективніші пристрої, які дозволяють вирівняти зуби та закріпити результат назавжди, тоді обирають саме брекети.

Вартість встановлення конструкції у Львові

Перше, на що орієнтується кожен другий пацієнт, обираючи брекет-систему, — ціна, адже лікування є довготривалим і фінансового затратним. Окрім матеріальних можливостей клієнтів, лікар повинен також визначитися з наступними факторами:

 • тяжкість стану — рівень нерівності зубів;
 • складність установки конструкції відносно кожного окремого випадку;
 • унікальність технології;
 • ефективність обраного пристрою;
 • методи та вартість подальшого обслуговування.

Варто розуміти, що після того як брекети на зуби будуть встановлені, лікування не завершиться. На цьому етапі воно лише розпочинається. Пацієнт мусить регулярно навідуватися до стоматолога для виконання певних маніпуляцій, як-то перевірка правильності дії конструкції, її підтягнення, зміна окремих елементів тощо. Отож, ціна на брекети розділена на вартість самої системи та вартість її обслуговування протягом всього часу експлуатації.

Види систем

Всі види брекетів можна розділити за наступними ознаками:

 • виробник — найпопулярнішими є STB, Damon, Smartclip, Incognito і BioQuick;
 • матеріал — кераміка, пластик, метал, сапфір, а також є золоті та невидимі;
 • розташування — зовнішнє (вестибулярні конструкції) або внутрішнє (лінгвальні апарати).

Розглянемо чотири види систем, що користуються попитом серед пацієнтів та які частіше за інші радять ортодонти:

 1. Керамічні — вони малопомітні, досить акуратно виглядають на зубах, надійно фіксуються. При цьому їх ціна дещо нижча за лінгвальні пристрої, але вища за брекети з металу.
 2. Металеві — дозволяють виправити прикус швидко і ефективно. Відрізняються низькою ціною.
 3. Лінгвальні — високий рівень комфорту під час носіння. Вони майже непомітні оточуючим людям. Створюються такі моделі на основі 3-D форми щелепи пацієнта.
 4. Сапфірові — це найкомфортніші системи. Через майже абсолютну схожість за кольором із зубами вони практично на них непомітні. Носити такі конструкції необхідно близько двох років, в окремих випадках — трохи довше.

Тривалість лікування, тобто носіння пристроїв, визначається рівнем порушення прикусу. Цей термін встановлює лікар-ортодонт, і у процесі він може його коригувати.

Вік пацієнта також грає роль у виборі системи та встановленні строків їх використання. Дітям та підліткам брекети потрібно носити не так довго, як дорослим.

Враховуючи ці та інші фактори, можна обрати найефективніший, безпечний та відповідний матеріальним можливостям пацієнта вид конструкції.

Протипоказання для встановлення системи

Лікар-ортодонт обов’язково перед початком лікування прикусу проводить детальній огляд ротової порожнини, діагностику тканин пародонту та зубів. Це необхідно зробити аби відкинути наступні патології:

 • глибокий карієс;
 • руйнування кісткової тканини щелеп;
 • запущені пародонтоз і пародонтит;
 • неналежну гігієну рота.

Відмовити у встановленні брекет-системи можуть людям із захворюваннями ендокринної та імунної системи, гострими психічними розладами, онкологією та хворобами крові. Також протипоказаннями є відсутність багатьох зубів та схильність до алергічних реакцій.

Отже, при встановленні у Львові брекетів на зуби ціна буде залежати не тільки від виду обраної системи, але й від степеня розвитку патології та строку лікування.

Слід пам’ятати, що конструкцію можна встановлювати виключно на здоровий зубний ряд.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: