fbpx

Поступили діти у важкому стані: в Городенківській лікарні переповнені COVID-відділення

Суспільство 17:39, 20.02, 2021

COVID-відділення у Городенківській лікарні переповнені. Задіяні всі апарати ШВЛ.

Про це розповіла головна лікарка Городенківської ЦРЛ Олександра Косовець.

Поступили діти у важкому стані: в Городенківській лікарні переповнені COVID-відділення 1
Олександра Косовець

“Довелося вчергове перепрофільовувати неврологічні ліжка під інфекційні. Вперше за весь період ковіду поступили важкі кисневозалежні діти, в тому числі двоє до року. Сьогодні всі 120 інфекційних ліжок зайняті, 6 реанімаційних зайняті, розгорнули ще два додаткових. За останній місяць ми купили ще два апарати ШВЛ та отримали від Центру здоров’я ще один, на цей момент усі зайняті”, – описує ситуацію в лікарні головлікарка.

Всі 7 хворих, які перебувають у реанімаційному відділенні, важкі. Одна хвора померла, пише газета Край.

“Таких важких ускладнень, які спостерігаються зараз, не було впродовж усього періоду ковіду”, – підкреслює лікарка.

Лікування ускладнених випадків договартісне, зазначає Олександра Косовець. Деякі препарати лікарям доводилось збирати з усіх аптек Городенки.

“Ця хвиля ковіду буде важкою. Напевно, вірус дуже сильно мутував, адже є випадки, коли хворі взагалі не відчули, що в них є серйозні проблеми в легенях, а прояви мінімальні. Субфібрильна температура 37,1-37,2 – багато людей не звертать на неї увагу і продовжують відвідувати громадські місця без обстеження ПЛР”, – поділилася спостереженнями медик.

“Серйозною проблемою є також і те, що всі змучились і перестали міряти температуру взагалі, перед тим як іти на роботу чи до школи. Наша безвідповідальність насамперед перед собою, перед родиною, колективом, в якому працюємо, може обернутись трагедією”, – застерігає лікарка.

Олександра Косовець наголосила: обов’язковий попередній запис до лікарів, на обстеження. “Не створюйте живих черг, бо після перебування в такій черзі найбільший ризик захворіти або розповсюдити інфекцію”, – пояснює медик.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: