fbpx

З потенціалом для університетського розвитку: у Франківську відбувся стратегічний освітній форум

Суспільство 18:51, 13.06, 2023

У Франківську відбувся Освітній форум як частина «Стратегії Івано-Франківська 2030». Мешканці міста, батьки учнів і студентів, з експертами та освітянами обговорили, в якому напрямку розвиватиметься освіта у найближчі роки.

Участь в Освітньому форумі взяв заступник міністра освіти та науки України Михайло Винницький.

“На сьогоднішньому форумі маємо зрозуміти, куди рухається освіта. Врахувати думку керівників усіх навчальних закладів. Опісля буде ряд сесій з представниками освіти, тоді зможемо сформувати стратегію, яку офіційно затвердять на сесії міської ради”, – повідомила заступниця міського голови та директорка Департаменту освіти та науки Вікторія Дротянко.

Заступник Міністра освіти та науки України Михайло Винницький каже, що його команда відповідає за вищу освіту. І цьогоріч на Національний мультипредметний тест зареєструвалось на 60 тисяч студентів більше, аніж минулого року. 26 тисяч записалися зі закордону. Тобто, популярність української вищої освіти очевидна.

«Івано-Франківськ цікаве місто тим, що тут є надзвичайний потенціал для університетського розвитку. Нам здається, що цей потенціал дещо розпорошений серед різних закладів освіти, і, можливо, його потрібно концентрувати, але це важливо робити не адміністративним способом, а, послухавши, які є потреби розвитку спільнот. Франківськ як місто мені дуже близьке, і я бачу тут надзвичайний потенціал саме для науково-технічного розвитку», – каже заступник Міністра освіти та науки України. 

З потенціалом для університетського розвитку: у Франківську відбувся стратегічний освітній форум 1

“Далі будуть працювати робочі групи для того, щоб напрацювати стратегію розвитку до 2030 року. Не стільки важливий сам документ, як те, наскільки місто буде залучене до розробки цієї стратегії й наскільки ця стратегія стане своєю. Тому максимально хочемо залучити освітян. Через освітян залучимо і дітей, і батьків до розробки нашої стратегії”, – зазначив міський голова Франківська Руслан Марцінків.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: