fbpx

Потерпілі від повені прикарпатці можуть отримати разову допомогу з обласного бюджету

Суспільство 09:54, 20.07, 2023

Мешканці Прикрпаття, чиє майно було пошкоджено внаслідок підтоплень, можуть претендувати на разову грошову допомогу з обласного бюджету. Йдеться про людей, які зареєстровані та проживають на території Івано-Франківської області.

Сума збитків визначається індивідуально і не може перевищувати 25 тис. грн, повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

Подати заявку на отримання компенсації можна в департамент соціальної політики ОДА або звернувшись до органів місцевого самоврядування.

Для отримання компенсації потрібно подати заяву від власника пошкодженого майна в довільній формі до Івано-Франківської обласної державної адміністрації або департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА, де обов’язково зазначити інформацію щодо пошкодженого майна. Якщо власників є кілька, то додається письмова згода інших на отримання коштів саме цим заявником.

У разі подання заяви уповноваженою особою додається довіреність (доручення) власника майна на представлення його інтересів в державних установах та отримання цих коштів.

До заяви додається:

  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • оригінал довідки про зареєстрованих осіб у житловому приміщенні заявника;
  • копія документа, що підтверджує право власності на нерухоме майно, або довідка органу місцевого самоврядування про належність заявнику неприватизованого нерухомого майна;
  • довідка про класифікаційну ознаку надзвичайної ситуації (за наявності);
  • акт обстеження житлових та/або господарських будівель, що пошкоджені (знищені) внаслідок природних стихій, із зазначенням розмірів завданих збитків, обсягів пошкодженого майна;
  • документи, що підтверджують належність заявника або членів сім’ї до пільгових категорій населення (за наявності);
  • інформація про рахунок уповноваженого члена сім’ї в установі банку або інформація про відділення АТ «Укрпошта», куди будуть перераховуватись бюджетні кошти.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: