fbpx

Працівники обласної служби екстреної допомоги навчатимуться в Польщі авіаційної медицини

Суспільство 11:05, 10.03, 2023

Вчора, 9 березня, відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Польською авіаційною медичною службою, Варшавським медичним університетом, КНП «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» та Івано-Франківським національним медичним університетом.

Участь у заході серед інших взяли ректор Варшавського медичного університету Збіґнєв Ґацьонґ, керівник Польської авіаційної медичної служби Роберт Голонзковський.

Співпраця, яку закріпили меморандумом, розпочалася раніше. Зокрема, впродовж останніх тижнів у місті Варшава, Польща, відбулася підготовка спеціалістів Центру для роботи в умовах аеромобільної евакуації. У тому числі йдеться про виконання практичних завдань.

Тепер навчання пройдуть 9 працівників обласного Центру екстреної медичної допомоги.

Курс, який проводила для наших працівників Польська медична авіарятувальна служба, є реалізацією ініціативи перших леді України Олени Зеленської та Польщі Агати Коргаузер-Дуди.

Під час сьогоднішньої зустрічі колективу КНП «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради» було вручено благодійну допомогу для навчально-тренувального відділу Центру. Йдеться про тренажери для проходження навчань із зупинки кровотеч, манекени для відпрацювання навичок конікотомії, тактичні аптечки, турнікети, евакуаційні ноші тощо.

Працівники обласної служби екстреної допомоги навчатимуться в Польщі авіаційної медицини 1

“Таке обладнання є вкрай необхідним у воєнний час, адже воно допомагає навчати медиків, військових і цивільних людей тактичної медицини та наданню першої допомоги. Ми щиро вдячні польським партнерам за постійну підтримку”, – зазначив генеральний директор установи Мирон Матейко.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: