fbpx

У міжнародну компанію "Bim-LEADERS" візьмуть на стажування студентів ІФНТУНГ

Суспільство 13:20, 21.11, 2023

Міжнародна компанія «Bim-LEADERS» розпочала співпрацю з Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу. Мова серед іншого про стажування і працевлаштування студентів вишу.

З дводенним візитом делегація міжнародної компанії «Bim-LEADERS» прибула до ІФНТУНГ. Цьому передувало підписання Меморандуму про співпрацю між сторонами.  

Компанія заснована у 2014 році в Ізраїлі для створення BIM-моделей (процес оптимізації проєктування і будівництва), сьогодні має представництва в Україні, Польщі та ОАЕ. До сфери її діяльності належить координація, управління та проєктування іноземних будівельних проєктів, в тому числі – й нафтогазових.

Представники «Bim-LEADERS» зустрілись з дирекцією університету та завідувачами кафедр Інституту нафтогазової інженерії. З директором ІНГІ Олегом Витязем обговорили можливості стажування викладачів та отримання програмного забезпечення для включення його у навчальний компонент для студентів ІНГІ.

Для студентів нафтогазових спеціальностей (ІНГІ, Інституту інженерної механіки та робототехніки та факультету природничих наук) відбулась зустріч з керівництвом міжнародної компанії «Bim-LEADERS». Два випускники ІФНТУНГ – Микола Яриновський та Денис Даутов – сьогодні посідають у фірмі керівні посади. Колишні випускники, які були у складі делегації, детально зупинились на технічній стороні роботи компанії, розповіли про вимоги до фахівців, які б хотіли працювати у «Bim-LEADERS».

Наступного дня близько 30 студентів з’явились на особисту співбесіду, щоб з 1 січня 2024 року отримати можливість стажування.

Адміністрація університету та дирекції інститутів розглядають можливість переходу перспективних студентів у разі їх працевлаштування на дуальну форму освіти.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: