fbpx

Президент затвердив дати проведення призовів на строкову службу у 2022 році

Суспільство 13:52, 30.12, 2021

Призовні комісії розпочнуть роботу з 1 квітня та 1 жовтня 2022 року.

Президент України Зеленський підписав указ №687/2021 щодо затвердження термінів проведення щорічних чергових призовів громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців, пише ДТ.

Відповідно до указу, наступного року проведення чергових призовів громадян України на термінову військову службу відбудеться з квітня до червня та з жовтня до грудня.

Призовні комісії розпочнуть роботу з 1 квітня та 1 жовтня 2022 року, а підготовчі заходи заплановано розпочати на місяць раніше за ці дати.

Зазначається, що призвані військовослужбовці строкової військової служби не залучаються до виконання бойових завдань в зоні проведення Операції об’єднаних сил. Їх алучають насамперед до комплектування арсеналів, баз, складів, центрів зберігання боєзапасу та на посади, пов’язані із забезпеченням життєдіяльності військових частин у пунктах постійної дислокації (крім тих, які дислокуються у Донецькій та Луганській областях).

Не підлягатимуть призову студенти денної форми навчання закладів загальної середньої освіти III ступеня та професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої освіти, вищої освіти.

Окрім цього, відстрочка від призову також надається особам, які проходять військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу при вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти, за сімейними обставинами, для продовження професійної діяльності та за станом здоров’я.

Звільнення в запас військовослужбовців, в яких завершився термін строкової військової служби, передбачено провести у квітні – червні та жовтні – грудні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: