fbpx

Про Анну Кочкову та Івана Стефанюка, знавців географії з Франківська, написали NASA та National Geographic

Суспільство 17:45, 28.07, 2023

Команда знавців географії з Франківська – студентка ПНУ Анна Кочкова та її вчитель Іван Стефанюк – стала героями публікацій у журналах NASA та National Geographic. Франківці впродовж минулого року неодноразово були переможцями географічних турнірів у різних країнах світу.

Саме про це розказала світова преса, повідомила Дана Віттгенц, співробітниця Географічного товариства у Відні.

“Нещодавно були опубліковані статті у журналах NASA та National Geographic, які розповідають про успіх української географічної команди Івана Стефанюка та його учениці Анни Кочкової, внаслідок цього мільйони людей по всій земній кулі дізнаються про цю неймовірну та непереможну команду. Спецвипуски журналів вийдуть вже у вересні. Це ще один успіх команди!” – зазначила представниця австрійського Географічного товариства.

КУРС писав, що франківці Анна Кочкова із Іваном Стефанюком – переможці півфіналу Австрійського географічного турніру

Зі статті NATIONAL GEOGRAPHIC

Стаття вийшла із заголовком: “Географічні чемпіони: Іван Стефанюк і Анна Кочкова”

Підзаголовок: “Вони – відомі переможці географічних турнірів, чия працездатність і знання безмежні”

Про Анну Кочкову та Івана Стефанюка, знавців географії з Франківська, написали NASA та National Geographic 1

У тексті зазначили, що Іван Стефанюк та Анна Кочкова стали прикладом дивовижної працездатності, самовідданості та надзвичайних знань. Заснована в кам’янистих куточках української географії, команда Івана Стефанюка й Анни Кочкової швидко стала легендарною, завоювавши перемоги на національному рівні та переміщуючись на міжнародну арену.

Вперше в своїй історії з кожною наступною грою дуель науково-географічної команди Івана Стефанюка та Анни Кочкової набувала сили. З перспективою дивитися на світ через лінзи географії ці двоє досягли неймовірних успіхів, не лише вершини національної слави, але й стали непереможними на міжнародній арені. Їхні неймовірні навички організації і техніка гри, а також глибокі знання в географії дозволяють їм бути абсолютними лідерами у своєму полі, отримати визнання та захоплення глядачів і журі.

Але що робить цю команду по-справжньому неперевершеною? Це їхнє безмежна допитливість та пристрастна захопленість географією. Вони завжди прагнуть знати більше, пізнавати нові регіони та дотримуються дивовижної розсудливості. Множинні тренування, дослідження, вивчення культур та історії різних країн – все це дає їм глибше розуміння світу і, як результат, збільшує їхні шанси на перемогу.

Що робить їх ще більш особливими – це взаємодія між ними як командою. Вони володіють бездоганною співпрацею та взаємодопомогою, яка забезпечує гармонію і унікальну синергію. Віртуозне поєднання їхніх знань і можливостей перетворює їх на непереможних суперників на географічних аренах.

Що додає команді Івана Стефанюка й Анни Кочкової ще більшу вагу, це їхня велика відповідальність у популяризації географії та стимулювання інших молодих людей до вивчення світу. Вони використовують свою перемогу як платформу для заохочення і надихання інших до дослідження світу та його місця в ньому.

Ми захоплюємось командою Івана Стефанюка та Анни Кочкової, які безумовно стали символами досягнень у географічному світі. Успіх команди полягає не лише у здобуттях титулів та перемогах, вони також є свідченням невтомної праці, зосередженості та великого бажання досягти виняткових результатів. Кожен етап гри стає новим викликом, новою можливістю показати свою ерудицію і талант. Успіх продовжується…

Про Анну Кочкову та Івана Стефанюка, знавців географії з Франківська, написали NASA та National Geographic 2

Зі статті NASA:

Заголовок: “Географічні чемпіони: Іван Стефанюк і Анна Кочкова”. Підзаголовок: “Талановиті українські дослідники, які завоювали вершини географічних турнірів і вражають світ своїм ставленням до науки”

У світі географії є люди, які роблять свій внесок і справляють значний вплив на розвиток цієї науки. Сьогодні ми хочемо представити вам команду, яка вражає своїми знаннями, завзятістю та неймовірними успіхами в географічних турнірах. Ця команда, на чолі з Іваном Стефанюком та його учасницею Анною Кочковою, була нагороджена багатьма перемогами та визнана у глобальному масштабі. Запрошуємо вас заглибитися в особливості їхніх досягнень та відкрити багато цікавого про них.

Про Анну Кочкову та Івана Стефанюка, знавців географії з Франківська, написали NASA та National Geographic 3

Іван Стефанюк та Анна Кочкова – українські амбітні дослідники, народжені з любові до географії. Іван Стефанюк – вчитель географії у ліцеї 24 Івано-Франківської міської ради, Анна Кочкова – його учениця, учасниця, а також студентка Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Вони зрозуміли, що географія – це головна сфера їхнього інтересу, і почали разом вкладати найбільше зусиль у поглиблення знань про різні культури, природні утворення та географічні особливості різних регіонів світу.

Іван і Анна взяли участь у безлічі географічних турнірів, які пройшли на різних рівнях – від шкільних турнірів до міжнародних змагань. Незалежно від масштабу, вони постійно вражали своїми знаннями та умінням швидко та точно відповідати на складні питання. Вони постійно розробляли свої стратегії та методи підготовки, ідеально доповнюючи один одного. Їхня велика працездатність, спритність та допитливість допомогли їм пройти через важкі етапи змагань і досягти високих результатів.

Їхня команда стала неоднократними переможцями національних географічних турнірів, а також одержала золоті медалі на міжнародних змаганнях, які проходили в різних країнах світу. Їхні високий рівень знань, швидкість та точність відповідей завдяки ретельній підготовці дозволили їм здобути визнання як найкращі географи в їхньому діапазоні.

Команда наукового керівника Івана Стефанюка та його учениці Анни Кочкової – це великі таланти у світі географії, які завоювали серця та розуми своїх суперників та впевнено ступають по стежках науки. Їхні перемоги у турнірах і наукова діяльність стали не тільки вагомим внеском у географічне співтовариство, а й великим натхненням для всіх шукачів знань. Ми пишаємось командою Івана Стефанюка та Анни Кочкової і бажаємо їм безмежного успіху у майбутніх викликах та досягненнях.

Нагадаємо, у Торонто, Канада, на третьому етапі Австрійського географічного турніру українська команда, франківці Анна Кочкова та Іван Стефанюкздобула друге місце і пройшла у півфінал.

Також франківці стали другими серед 100 команд на географічному турнірі в Торонто

На початку червня цього року українська географічна команда – Анна Кочкова та її науковий керівник Іван Стефанюк – отримали перемогу у 1 етапі німецького турніру “Sterne der Deutschen Geographie”. Українці здобули перше місце і найвищий рейтинг з 1500 команд з усього світу.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: