fbpx

Про французький крохмаль із фрагментами металу Держпродспоживслужба попередила прикарпатців

Суспільство 15:35, 31.01, 2022

Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області з посиланням на повідомлення RASFF попередила підприємців і споживачів про шкідливий кукурудзяний крохмаль з Франції.

До Головного управління Держпродспоживслужби Івано-Франківської області надійшло повідомлення через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 19.01.2022 р. № 2021.7139 стосовно виявлення металевих фрагментів (1 – 7 см х 0,9 мм) у кукурудзяному крохмалі, що експортувався з Франції (виробник: Tereos Starch & Sweeteners Europe) до України (отримувач: ТОВ «Техінпром», вул. Погребняка, 22, кВ.44, м. Дніпро, 49010).

Держпродспоживслужба попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше як два робочі дні письмово інформувати службу в Івано-Франківській області.

Споживачам у разі виявлення в обігу цієї продукції слід повідомити Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 51-13-89 або звернутися до територіальних управлінь.

Про французький крохмаль із фрагментами металу Держпродспоживслужба попередила прикарпатців 1

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: