fbpx

Про зниклих безвісти на війні тепер можна повідомляти онлайн

Суспільство 17:30, 05.08, 2022

Об’єднаний центр з пошуку та звільнення полонених запровадив онлайн-форму подачі заяв про зниклих безвісти українців в умовах війни, а також тих, хто потрапив у полон до окупантів.

Тепер є можливість повідомити про обставини зникнення особи через онлайн-форму bit.ly/3BJkZ3v

Тим громадянам, які звернулися до Об’єднаного центру раніше, повторно заповнювати електронну форму не потрібно – надана інформація вже опрацьована.

Відправлені через форму дані є конфіденційними і не потраплять до сторонніх осіб, інформує пресслужба СБУ.

“Звертаємо увагу, що питання звільнення полонених перебуває у виключній компетенції органів державної влади! Відтак Служба безпеки України застерігає від шахрайських схем, коли невідомі особи можуть телефонувати та пропонувати «допомогу» у нібито визволенні родичів з полону”, – зазначається в повідомленні.

У СБУ закликають не надавати інформацію про полонених і власні персональні дані не уповноваженим організаціям та особам, а також анонімним джерелам. Це може зашкодити нашим захисникам у полоні та ускладнити перебіг переговорного процесу щодо їх звільнення.

За результатами спільної діяльності та реалізації рішень Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Об’єднаним центром реалізовано звільнення з полону та повернуто на підконтрольну Уряду України територію 573 особи.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: