fbpx

Продаж автомобіля у Івано-Франківську після ДТП

Суспільство 10:59, 11.11, 2020
Продаж автомобіля у Івано-Франківську після ДТП 1

Дорожньо-транспортна пригода — великий стрес для автовласника. Звісно, найголовніше у цьому випадку, щоб усі залишилися живі та здорові, але розбите авто завдає чимало клопотів.

Мало хто має бажання їздити на машині після аварії, навіть якщо вона повністю відновлена, тож виникає необхідність продати її, бажано максимально швидко та вигідно.

Серед варіантів продажу авто після ДТП найпопулярнішими є наступні:

  • Продаж на запчастини. Такий спосіб підійде у випадках, коли коштів на ремонт та відновлення авто немає або після аварії машина майже повністю знищена. Розраховувати на велику суму у цьому випадку не варто, проте можна виручити хоч щось. Можна звернутися з пропозицією на авторозбірки, які торгують запчастинами вашої марки, проте гарантії, що авто заберуть швидко, ніхто не дасть. За наявності гаража і бажання займатися цим питанням самостійно можна шукати покупця на кожну деталь окремо, проте варто бути готовим, що процес затягнеться на тривалий час.
  • Комісійні майданчики. Комісійні майданчики — зручний варіант у випадках, коли немає часу спілкуватися та зустрічатися із потенційними покупцями. При цьому більшість комісійок бере на продаж лише цілі авто, тож доведеться відремонтувати машину до прийнятного для реалізації стану.
  • Самостійний продаж. Знайти покупця на аварійну машину може бути непросто, проте у цьому випадку за неї можна отримати найбільшу ціну. Продавати авто можна як є або у відремонтованому стані, що значно підвищить його вартість. Традиційними майданчиками для продажу вважаються популярні дошки оголошень та авторинок, а от друзям та знайомим пропонувати таку машину все ж не варто. Що нижчою буде ціна, то швидше знайдеться охочий придбати ваше авто, проте слід бути готовим до великої кількості дзвінків та постійних показів авто потенційним покупцям, що може затягнутися на досить тривалий час.

Автовикуп: швидка та вигідна альтернатива

Продаж автомобіля у Івано-Франківську після ДТП 2

Якщо жоден із запропонованих вище варіантів вас не надихає, а займатися ремонтом і самостійним продажем ви не маєте ні можливостей, ні бажання, варто скористатися послугами компанії з автовикупу avtovikup.com.ua.

Організація здійснює автовикуп у Івано-Франківську та області вже декілька років поспіль і завоювала багато позитивних відгуків, а співробітництво із нею має одразу кілька переваг:

  • Викуп авто “як є”. Не потрібно робити ремонт чи самостійно відновлювати авто, щоб його продати. Менеджер самостійно виїде до місця розташування машини на огляд і оцінку і одразу запропонує власникові справедливу ціну. У разі згоди на продаж витрати на евакуатор візьме на себе компанія.
  • Повний розрахунок. Погоджена сума виплачується одразу після проведення угоди та переоформлення авто на нового власника, зручним для продавця способом — готівкою, на картку чи банківський рахунок.
  • Безпечність та надійність. Угода купівлі-продажу оформлюється згідно з чинним законодавством України, а діяльність компанії цілком законна. Здійснити продаж можна через нотаріуса або у МРЕО, тож будь-яке шахрайство виключене.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: