Конкуруючі за рівнем популярності соціальні мережі Facebook, Instagram та інші подібні давно зайняли свою нішу, втім, варто відмітити, що вони заточені на відповідну вікову категорію. Так, інста – це молодь, фейсбук – більш зріла аудиторія. Так, вони ваблять користувачів широкими можливостями спілкування, розваг та просування бізнесу, розвиваються і розширюються. Гіганти ринку досягли високої планки, втім хто сказав, що немає потреби створити власний продукт і просунути його до відповідного рівня?
На сторінці https://agilie.com/en/blog/why-you-should-consider-creating-a-niche-social-network представлено абсолютно нове бачення того, який підхід до створення власної платформи обрати, аби досягнути високих показників затребуваності у користувачів. Тут представлені вагомі аргументи на користь того, як спільна справа зацікавлених у кінцевому результаті осіб може облегшити життя.
Отож, у чому переваги нішевих сайтів та програм у соціальних мережах? Як створити додаток для соцмереж, який буде розрахований на специфічну спільноту? Специфічну, тобто з огляду на інтереси конкретної групи людей, яких не задовольняють існуючі пропозиції. Однодумці, потенційні друзі, які зацікавлені в обговоренні, просуванні, популяризації конкретного продукту, конкретної інформації – потенційні користувачі нішевих мереж соціальних медіа.
Що може їх цікавити?
Пошук роботи, найм персоналу, заведення корисних знайомств. В цьому випадку мова йтиме про професійні мережі, які заточені виключно на досягнення ділових цілей.
Корпоративні ресурси створюються для спілкування співробітників однієї компанії, передбачають професійне і неформальне спілкування. Або для онлайн-взаємодії в режимі реального часу між викладачами та студентами.
Знайомства. Варто лише побачити створений експертами UI/UX інтерфейс, аби оцінити зручності пошуку партнера, співрозмовника, коханця. Виглядає дійсно ефектно, а головне – працює ефективно. Користувач стовідсотково відшукає свою половинку. Яскравими прикладами успішності є платформи Tinder, Badoo та ін.
На чому базується їх успішна конкуренція? Безумовно, на спільних інтересах/хобі. То чому не створити подібні платформи, куди заходитимуть користувачі з найрізноманітнішими захопленнями: читання книг, ручна робота, вебдизайн та ін..?
У користувачів подібних нішевих соціальних програм та сайтів немає необхідності витрачати час на перегляд стрічки новин, заповненої інформацію, що їх не цікавить, не приносить задоволення. Вони можуть долучитися до обговорення тем, які пропонують досвідчені вузькопрофільні практики у сфері, наприклад, літератури та мистецтва, науки, музики, дизайну. Спеціалісти з великим досвідом роботи у розробці спеціальних месенджерів готові розробити спеціальну платформу з розширеними функціями і за інтересами, провести її запуск.
На правах реклами