fbpx

Професійній кухні – професійне обладнання

Суспільство 13:48, 04.06, 2020

На професійних кухнях ресторанів та інших закладів громадського харчування для досягнення гарних результатів щодо якості та швидкості приготування страв має використовуватись спеціальне обладнання. Якщо спитати пораду у кухарів про те, яке устаткування краще за все придбати, то більшість із них відповість, що потрібно придбати пароконвектомат Unox, який здатен вирішити майже всі питання по кухні. Звичайно, це прилади провідного світового виробника, але спробуємо розібратися, наскільки доцільним є придбання подібного обладнання, адже найпопулярніші моделі коштують немало.

Професійній кухні – професійне обладнання 1

Різновиди та переваги пароконвектоматів

Сама по собі ця кухонна техніка є універсальною пічкою для професійної кухні, бо одночасно цей прилад вміє смажити, варити, випікати, запікати, тушкувати, розігрівати, виконувати функції пароварки, конвекційної печі, фритюрниці тощо. Технологічний процес полягає у циркуляції гарячого повітря всередині пароконвектомату. Завдяки цій технології їжа готується швидше без необхідності втручання у процес. Сьогодні вітчизняний ринок представлений багатьма моделями такої техніки, обрати яку можна за посиланням: https://rozetka.com.ua/parokonvektomati/c4656276/. Але щоб не розгубитися та обрати ідеальну для вашого закладу техніку, необхідно акцентувати увагу на деяких нюансах. Тож перш за все слід відзначити, що за технологією утворення пару ці прилади діляться на два типи: бойлерні та інжекторні. Перший тип більш функціональний та надійний. Як і звичайні пічки, пароконвектомати можуть бути газовими та електричними. За словами експертів, більш зручними є саме електричні прилади. Також слід зауважити, що ця техніка може вирізнятись за призначенням. Це кондитерські, універсальні та гастрономічні прилади.

Як правильно обрати пароконвектомат

Врахувавши всі потреби закладу громадського харчування, фахівці рекомендують звертати увагу на тип управління. Він може бути механічним, електронним або комбінованим. Важливим фактором є місткість, яка залежить від кількості рівнів у печі. В залежності від направленості діяльності закладу важливими можуть бути додаткові функції обладнання, які у різних моделях можуть бути у різній кількості. Це можуть бути різноманітні програми приготування страв, автоматичне охолодження, пристрій, який контролює температуру всередині страви, та багато інших корисних функцій.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: