fbpx

Професор ПНУ Іван Монолатій – лауреат премії імені Івана Франка

Суспільство 17:50, 28.08, 2021

Професор Прикарпатського національного університету Іван Монолатій отримав міську премію імені Івана Франка в галузі літератури за книгу “Переможене горе. Мнемонічні фігури (без)державної літератури”.

Урочисте вручення премії науковцеві відбулося вчора, 27 серпня, у 165-ту річницю від дня народження видатного українського поета Івана Франка, повідомляє пресслужба ПНУ імені В. Стефаника.

Як зазначає професор Іван Монолатій, книжка “Переможене горе. Мнемонічні фігури (без)державної літератури” стане добрим путівником у світ української літератури, вкотре відкриваючи для всіх зацікавлених її позитиви і неґативи, сильні і слабкі боки, а також героїв і антигероїв картини українського світу ХХ сторіччя, які зауважив не літературознавець, а лише історик і політолог. 

Нагородження провели в день народження Каменяра. Міська премія імені Івана Франка в галузі літератури і журналістики заснована Івано-Франківською міською радою і є найвищою в місті відзнакою, яку за поданням комісії з міської премії імені Івана Франка присуджує виконавчий комітет міської ради.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: