fbpx

Прокат авто в Одесі

Суспільство 14:51, 15.10, 2020

Важка ситуація з пандемією коронавірусу COVID-19 у світі ускладнила мандрівникам можливість подорожувати різними країнами. Але мандрівники зазвичай оптимістичні люди, тому у кожній трудності бачать можливості. Мова йде про прекрасну можливість пізнати та по-іншому подивитись на власну країну, адже вона не обділена власними історичними та туристичними пам’ятками. Візьмемо, до прикладу, Одесу, яку більшість туристів сприймають як виключно курортне місто на березі Чорного моря. Влітку тут безліч туристів. Але справжня Одеса – це не тільки море. Осінь – саме той час, коли можна пізнати це славетне місто з іншого боку. Алгоритм дій простий: приїжджаєте до Одеси, берете напрокат автомобіль, насолоджуєтесь неймовірним перебуванням у неймовірному місті. Послугою оренди авто краще скористатись в компанії NarsCars (https://narscars.com.ua/odessa-r7). Мешканці великих міст, мабуть, вже знають або чули про цей сервіс, бо він користується серйозним попитом у більшості обласних центрів.

Прокат авто в Одесі 1

Сервіс, здатний допомогти відкрити справжню Одесу

Існує дві основні причини, чому варто скористатися послугою оренди машини в Одесі. По-перше, це можливість відмовитись від громадського транспорту. Незручностей у використанні останнього стало ще більше через небезпеку коронавірусу та карантинних заходів з цього приводу. Та й побачити всі пам’ятки за короткотривалу відпустку, користаючись маршрутками, автобусами тощо, не вдасться. Є інший варіант – таксі. Але небезпека коронавірусу залишається. В додачу економічна доцільність таксі у курортному місті викликає, м’яко кажучи, великі сумніви. І це причина номер два. NarsCars пропонує в оренду великий вибір моделей машин за прийнятними цінами, можна взяти навіть електрокар. Головне – заздалегідь визначити маршрут подорожі, а також кількість днів, на яку будете брати авто в прокат, бо це може вплинути на вартість послуги.

Як оформити оренду машини?

У NarsCars досить гнучкі умови і великий вибір машин. Але щоб взяти в оренду машину, необхідно відповідати певним умовам: бути старше 23 років, мати паспорт і водійське посвідчення, мати стаж водіння від двох років. Громадянам України також необхідно надати ідентифікаційний код платника податків. При укладанні договору оренди необхідно також залишити заставу від 300 доларів. Можна обійтися і без нього, але при цьому вартість оренди збільшиться.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: