fbpx

Помер депутат обласної ради Василь Гладун

Суспільство 15:25, 05.11, 2022

Колектив Івано-Франківської обласної державної адміністрації висловив співчуття рідним та близьким депутата обласної ради Василя Гладуна з приводу його передчасної смерті.

Василь Васильович Гладун народився 14 січня 1969 року в селі Чорнолізці Тисменицького району. В 1997 році отримав кваліфікацію інженера-механіка в Івано-Франківському державному технічному університеті нафти і газу за спеціальністю «Проектування, спорудження та експлуатація газонафтопроводів і газонафтосховищ».

У 2007 році закінчив Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника, здобув кваліфікацію менеджера-економіста.

Свого часу очолював Богородчанську дільницю тепличного господарства філії «Агрогаз» ПАТ “Укртрансгаз”. Двічі обирався депутатом Івано-Франківської обласної ради.

Василь Гладун зробив вагомий внесок у розбудову рідного села, району та області загалом. Ніколи не залишався осторонь проблем громади та завжди дбав про добробут її жителів.

Так, за його безпосередньої участі у селі Чорнолізці було відновлено після реконструкції стадіон. А наприкінці минулого року за його сприяння введено в експлуатацію один із найкращих в Україні дитячих садочків – дошкільний заклад «Орлятко», розрахований на 80 місць. На його відкриття громада чекала чи не чверть століття.

Нагороджений медаллю УАПЦ «За вірність і відданість».

Василь Гладун залишив після себе багато добрих справ, які житимуть в пам’яті рідних і близьких йому людей.

У цей скорботний день висловлюємо щирі співчуття родині, поділяємо Ваш біль та горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у нелегкий час, адже смерть рідної людини – це велике горе і важке випробування.

Нехай добрий та світлий спомин про Василя Гладуна назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав його, любив та шанував, висловили співчуття працівники ОДА.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: