fbpx

Промприлад.Реновація розпочинає співпрацю з IT-школою Beetroot Academy

Суспільство 14:32, 16.12, 2020

Шведсько-українська ІТ-школа Beetroot Academy стає стратегічним партнером проєкту Промприлад.Реновація. У партнерстві буде створено нові можливості у сфері цифрових індустрій, зокрема – школа нових ІТ-професій для розвитку та розкриття талантів регіону в сфері цифрових індустрій. 

На базі Промприлад.Реновація в колаборації з партнерами випрацьовується та формується ціла екосистема для розвитку цифрових та креативних індустрій – це коворкінг, мейкерспейс для прототипування, школа нових професій, інкубатори та акселератори. Інноваційне середовище поєднає найкращі світові освітні методики та практики, менторство, підтримку та креативні підходи для засвоєння нових знань.

“Партнерство з Beetroot Academy дасть можливість розширити спектр освітніх програм, вдосконалювати, запроваджувати, тестувати нові компетенції та IT-професії, включаючи освіту молодшого покоління та перекваліфікацію старшого, згідно з потребами ринку праці”, – зазначає координаторка зв’язків з партнерами проєкту Промприлад.Реновація Тетяна Василик

Співзасновник Beetroot та Beetroot Academy Андреас Флодстром пояснює: “У Beetroot Academy і Promprylad дуже схожі цінності, цілі і підхід до використання комерційних інструментів для соціально позитивного впливу. Насправді те, що ми будуємо тут на Promprylad разом з Beetroot Academy, – це унікальна екосистема, де ми даємо можливості розвиватись та реалізуватися на міжнародному рівні”.

Beetroot Academy вже має широку мережу ІТ-шкіл у різних регіонах країни. Своєю чергою Промприлад.Реновація має інноваційний простір, об’єднану спільноту, аби зробити навчання максимально ефективним та доступним для різних груп населення. Об’єднання зусиль дасть поштовх для розвитку освіти нових професій, сформує нове освітнє середовище, сприятиме розвитку інноваційного  підприємництва та поліпшить інвестиційний клімат. 

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: