fbpx

Проводимо обмін Приват24 на Ethereum (ETH) за допомогою корисних сервісів

Суспільство 12:27, 13.06, 2019

Ще недавно здавалися екзотикою поняття майнінг, криптовалюта, блокчейн, сьогодні вони стали буденними багато в чому завдяки проекту Bitcoin.

Його платформа стала однією з основних для створення наступних поколінь електронних платіжних систем, в тому числі вона лягла в основу Ethereum. Зручна, надійно захищена та, що не менш важливо, поки ще доступна широкому колу споживачів криптовалюта Ефіріум (ефір) міцно закріпилася на другому місці в рейтингу собі подібних, дихаючи в спину беззастережному лідерові, але все ж катастрофічно відстаючи від нього.

Ефіріум: трохи про валюту

Проект Ethereum був запущений в 2014 році на кошти, зібрані в результаті проведення Initial Coin Ofering. В процесі продажів токенів на створення Ефіру було зібрано понад 31 тис.  біткоїнів. Треба сказати, що вкладені на початковому етапі інвестиції цілком себе виправдали, принісши інвесторам солідний дохід. Офіційним власником платформи є канадець з прізвищем Бутерін, нащадок емігрантів хвилі 90-х. Молодий програміст виявив інтерес до технології блокчейн відразу ж після виходу в світ її опису Сатоши Накамото (до речі, до цих пір невідомо, хто ховається під цим псевдонімом – особистість чи творча група творців Bitcoin). Сьогодні – це молодий бізнесмен з більш ніж тридцятимільярдним статком, а монети Ефіру можна купити або обміняти в валютних онлайн-обмінниках.

Карта ПриватБанк24 гривнева, як і будь-який інший банківський пластик, а також його електронні форми можуть служити джерелом інвестицій в криптовалюту.

Обмінні пункти: вигідно і зручно

Багато користувачів через недосвідченість можуть заперечити – навіщо щось шукати, якщо платіжні системи мають власні інструменти обміну. Проте на певному етапі користувачі виявляють зацікавленість в більш ефективних інструментах обміну і знаходять цілком прийнятну альтернативу – незалежні електронні обмінні сервіси, відзначаючи такі позитивні моменти в такого роду операціях:

  • Більш вигідні і гнучкі курси обміну.
  • Оперативність проведення транзакцій.
  • Прийнятні комісійні платежі.
  • Кваліфікована підтримка користувачів онлайн.
  • Лояльна політики обмежень на суму за транзакціями.
  • Великий вибір сервісів обміну.

Останній пункт змушує задуматися над тим, як знайти обмінник, який стане не просто інструментом для управління вашими засобами, а й партнером, що створює найбільш сприятливі умови своїм клієнтам.

Сайт-агрегатор: унікальні можливості і багатющий функціонал

Інформативний рейтинг надійних обмінних пунктів публікується сайтом-агрегатором www.bestchange.ru. Цими відомостями може скористатися будь-хто, хто відчуває потребу в регулярному обміні валют, поповнення віртуальних гаманців, тим більше якщо їх декілька, а також в здійсненні операцій з виведення коштів з них.

Наприклад, щоб провести обмін Приват24 на Ethereum (ETH), необхідно, зайшовши на головну сторінку сайту-аналізатора, вибрати в шпальтах «віддаєте» – «отримуєте» відповідно ПриватБанк і Ethereum, після чого система відкриє сторінку www.bestchange.ru/privat24-uah-to-ethereum.html, де і публікується ротаційна таблиця з усіма необхідними відомостями. Вибравши одну з вподобаних пропозицій, клієнт може тут же, в таблиці, активувати посилання на вподобаний обмінник і провести транзакцію на вигідних для себе умовах. Зауважимо, що такий перехід заохочується бонусами від обмінних сервісів.

Але, одного разу скориставшись таким способом пошуку обмінних ресурсів, не поспішайте залишати сторінки сайту-аналізатора, адже, крім рейтингу, тут публікуються інформаційно-аналітичні статті, що знайомлять користувачів з учасниками ринку електронних фінансових послуг. Зручні сервіси допоможуть попередньо прорахувати майбутню транзакцію, вибрати транзитну валюту для подвійного обміну, дочекатися моменту, коли, на думку клієнта, обмін буде найбільш вигідний. Освоюйтеся з методами роботи на сайті за допомогою навчальних відеороликів, використовуйте історію переходів, щоб не втратити контакту з вподобаним сервісом обміну.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: