fbpx

Проєкт "Україна – Норвегія": В ІФНТУНГ стартував сьомий курс перепідготовки військовослужбовців

Суспільство 17:17, 10.09, 2019

Проєкт "Україна – Норвегія" з перепідготовки й соціальної адаптації військовослужбовців та членів їхніх сімей в Україні розпочинає новий етап програми: позаду – шість випусків її вихованців, вчора до неї долучився новий набір.

Тридцять слухачів, які пов’язують своє майбутнє із самостійним провадженням бізнесу чи іншими якісними змінами в житті, прийшли до Івано-Франківського національного технічного університету зі своїми мріями і планами. Допомогти їх реалізувати – ось мета фахівців, залучених до викладання на курсі, інформує пресслужба ІФНТУНГ.

Координатор програми в ІФНТУНГ, проректор  з науково-педагогічної роботи Максим Карпаш розповів учасникам, що очікує їх впродовж трьох місяців інтенсивного навчання: лекції з основ підприємництва, менеджменту підприємницької діяльності та фінансового менеджменту, маркетингу, бухгалтерського обліку, управлінських та юридичних аспектів власної справи, енергоефективності й енергоощадності, стратегії сталого розвитку, ділової англійської. А також тренінги, воркшопи, зустрічі з успішними підприємцями – все, що ініціюватимуть самі слухачі і що буде їм корисним надалі.

Учасники програми будуть розробляти власний бізнес-план під керівництвом наставників з ІФНТУНГ, українських університетів-партнерів та університету NORD (Норвегія), які ділитимуться з ними знаннями в царині підприємництва та лідерства. Успішні випускники програми минулих років розкажуть на зустрічах про власний досвід реалізації знань, набутих раніше на таких же заняттях.

Цього разу психологічна реабілітація для курсантів буде поглибленою. Менеджерка проєкту Ольга Попович розповідає, що підписаний меморандум про співпрацю з Реабілітаційним центром для учасників АТО та їхніх сімей “Бандерівський схрон”. Слухачі, які потребуватимуть спеціалізованої психологічної допомоги, будуть мати можливість отримати її від фахівців, з якими співпрацює центр.

Організатори проєкту «Україна – Норвегія» також планують цікаві сімейні заходи, екскурсії науковим містечком “Нова Енергія”. 

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: