fbpx

При облдержадміністрації оновили громадську раду

Суспільство 15:38, 17.10, 2019

До оновленого складу громадської ради при облдержадміністрації увійшли 94 представники громадських організацій Прикарпаття.

Сьогодні відбулися установчі збори з формування нового складу громадської ради при обласній державній адміністрації на 2019–2021 роки, повідомляє пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Із 112 зареєстрованих громадських організацій Івано-Франківщини на засіданні були присутні 94, які активно вносили пропозиції, зауваження та доповнення до напрямків роботи громадської ради при облдержадміністрації.

У ході зустрічі заслухали звіт голови ініціативної групи про підготовку цих установчих зборів. Голова громадської ради при облдержадміністрації 2017–2019 років Михайло Глагович прозвітував про її роботу за цей період.

На сьогоднішньому засіданні був затверджений порядок денний і регламент сьогоднішніх зборів. Також більшістю голосів було прийнято рішення включити в склад новообраної громадської ради усіх присутніх на установчих зборах представників громадських організацій Прикарпаття.

Вибори голови, заступників та секретаря громадської ради при облдержадміністрації відбудуться на першому засіданні новообраної громадської ради.

При облдержадміністрації оновили громадську раду 1
При облдержадміністрації оновили громадську раду 3
При облдержадміністрації оновили громадську раду 5
При облдержадміністрації оновили громадську раду 7
При облдержадміністрації оновили громадську раду 9
При облдержадміністрації оновили громадську раду 11

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: