fbpx

Причина розладів травлення

Суспільство 14:10, 16.02, 2021

Травлення є одним із найскладніших, але життєво важливих процесів в організмі. Якщо докладати всіх зусиль, щоб воно працювало безперебійно, то тіло неодмінно віддячить вам, даруючи прекрасне самопочуття, енергійність та легкість. Ефективні таблетки для травлення можна придбати в інтернет-магазині viridis.ua.

Травлення починається з першого відкушеного шматка

Не всі знають, що процес травлення починається в роті. Ось чому дуже важливо повільно і добре пережовувати їжу, змішувати її зі слиною. Адже перші стадії травлення проходять під впливом ферментів слини. Краще пережована їжа також засвоюється більш плавно, а при повільному пережовуванні ситість настає швидше. Таким чином людина буде менше їсти і при цьому почуватиметься краще.

Причина розладів травлення 1

Особливе значення має стадія травлення в дванадцятипалій кишці, де особливо важливу роль відіграють травні ферменти та жовч.  

Порушення травлення та його причини

При нетравленні можуть виникати такі неприємні відчуття, як:

  • розлад шлунку;
  • нудота;
  • біль у животі;
  • здуття живота;
  • булькання.

Відчуття того, що їжа десь застряє, може погіршити нормальну якість життя, особливо якщо симптоми диспепсії часто повторюються і викликають занепокоєння. Хронічні розлади травлення також приховують в собі інші загрози, наприклад в організмі може почати бракувати певних поживних речовин або він може отруїтися токсичними речовинами, що з’являються в результаті шкідливих процесів.

Причини можуть варіюватися від постійних стресів, неадекватної, незбалансованої та нерегулярної дієти до хронічних захворювань. Не бажано займатися самолікуванням, оскільки це може лише завдати ще більшої шкоди. Краще слідувати порадам фахівців і використовувати виключно науково затверджені допоміжні засоби.

Нестача травних ферментів

Однією з найпоширеніших причин порушення травлення є нестача травних ферментів. Вони дуже важливі для одержання поживних речовин, доступних організму з їжі. Зрештою лише максимально розщеплені поживні речовини можуть потрапити в кров і дістатися до клітин.

Ефективна допомога при дефіциті травних ферментів

У разі дисбалансу травних ферментів допоможуть пероральні препарати. Нині їх асортимент надзвичайно широкий — вони можуть містити як основні ферменти підшлункової залози, рослинні екстракти, так й інші біологічно активні речовини. Таким чином кожен зможе знайти найкращу для себе комбінацію. Одним з найбільш популярних варіантів лікування шлунково-кишкового тракту внаслідок дисбалансу ферментів є гастростійкі таблетки Мезим. Цей безрецептурний препарат містить такі важливі для травлення речовини, як:

  • ліпази;
  • амілази;
  • протеази.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: