fbpx

Прикарпатці перераховують одноденний заробіток для місцевих батальйонів на передовій

Суспільство 13:19, 21.07, 2022

Підприємства, громади та освітні заклади Івано-Франківська та області почали перераховувати одноденний заробіток Координаційному центру підтримки військових Прикарпаття #SaveUkraineNow (SUN). 

Координаційний Центр допомоги військовим Прикарпаття SaveUkraineNow (SUN) - допомога прикарпатським батальйонам

Першими з такою ініціативою виступили місцеві енергетики, потім на рахунок надійшли кошти від Дубовецької громади. Це вперше представники громади вирішили допомогти локальній ініціативі підтримки військових Прикарпаття. Пізніше до неї долучилася і Солотвинська територіальна громада.

“Ми спочатку намагалися допомагати військовим самі, шукали необхідне для наших хлопців, постійно стикалися з проблемою доставки цієї допомоги безпосередньо у військові частини, а згодом вирішили довіритися ініціативі, яка займається підтримкою наших системно, – розповідає голова Дубовецької громади Павло Андрусяк. – SaveUkraineNow(SUN) на прямому зв’язку з військовим командуванням, у них прозора фінансова звітність. І що головне для мене і всіх мешканців нашої Дубовецької громади – ми впевнені в якості того, що закуповується для наших хлопців”.

З липня до ініціативи перерахування одноденного заробітку приєднуються нові партнери. За словами представників центру SaveUkraineNow (SUN), такі системні надходження коштів дають можливість планувати закупівлі і закривати нагальні потреби прикарпатських військових

“Для нас популярність перерахунку одноденного заробітку стала несподіванкою. Це справжня низова ініціатива сотень працівників, яка зараз є значною частиною надходжень координаційного центру – розповідає представниця SaveUkraineNow Ярина Мельник. – Ми готуємо забезпечення виключно для батальйонів 102 бригади ТрО та окремих стрілецьких батальйонів з Прикарпаття на передовій, тож люди знають, куди конкретно йдуть гроші”. 

Нагадаємо, що Координаційний Центр допомоги військовим Прикарпаття SaveUkraineNow (SUN) створено в лютому. За цей час волонтерам Центру вдалося залучити понад 1,7 млн доларів для підтримки батальйонів ПрикарпаттяПідтримати SaveUkraineNow (SUN) можна за посиланням.

Читайте головні новини Івано-Франківська і області у Google News

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: