fbpx

Прикарпатців кличуть на Фестиваль Громад

Суспільство 15:58, 04.09, 2019

У Старобогородчанській об’єднаній територіальній громаді відбудеться Фестиваль Громад. Захід покликаний об’єднати громади, які беруть активну участь у Програмі DOBRE, з метою поширення найкращих практик розвитку ОТГ, культурного обміну та налагодження співпраці.

Участь у фестивалі братимуть делегації із 10 громад-партнерів Програми DOBRE: Білоберізька, Більшівцівська, Верхнянська, Дзвиняцька, Ланчинська, Нижньовербізька, Печеніжинська, П’ядицька, Старобогородчанська та Тлумацька ОТГ. 

У рамках фестивалю передбачено низку презентацій від громад: про їх досягнення після об’єднання, про результати співпраці із Програмою DOBRE, про культурні та економічні надбання ОТГ. Додатково упродовж фестивалю відбудуться культурно-мистецькі та розважальні заходи.

На території фестивалю діятимуть 4 локації, де презентуватимуть корисні практики місцевого самоврядування, лайфхаки громад, впроваджені після об’єднань, використання механізмів участі мешканців громад у прийнятті рішень, практики втілення механізмів бюджетної прозорості, діяльність молодіжних рад та громадських організацій. 

Також під час фестивалю діятиме алея громад – простір, де громади зможуть презентувати себе, свої туристичні принади, унікальну місцеву культуру, ремесла та продукти харчування. Для дітей і молоді працюватимуть атракціони, фудкорт, караоке та інші розважальні локації. 

Участь у фестивалі братимуть: заступник голови Івано-Франківської ОДА Богдан Кобилянський, очільниця компоненту “Залучення громадськості” Програми DOBRE Юлія Ткачук, директор ГО “Центр Політичних Студій” Віталій Світлик та директор Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Панасюк.     

Захід розпочнеться 8 вересня о 10:00.

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: