fbpx

Прикарпатців кличуть на контрактну службу у ЗСУ

Суспільство 14:17, 10.11, 2020

З початку 2020 року приблизно 900 прикарпатців уклали контракт на проходження військової служби у Збройних Силах України.

Серед найпопулярніших військових частин залишаються 10 гірсько- штурмова бригада, 128 гірсько-штурмова бригада, 14 окрема механізована бригада ім. князя Романа Великого, 44 окрема артилерійська бригада та 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ, інформує пресслужба Івано-Франківського ОВК.

Для вибору фаху та місця подальшого проходження контрактної служби військові комісаріати області пропонують широкий спектр військових спеціальностей у різних видах і родах військ.

На Прикарпатті перевагу надають військовим частинам бойового складу Західної України. Крім того, органи місцевого самоврядування області надають одноразову допомогу у розмірі 10 тис. грн кожному мешканцю області, що підписав контракт для проходження військової служби у ЗСУ.

Також здійснюється додаткова виплата при підписанні першого контракту:
– особам рядового складу – вісім розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 01 січня календарного року (зараз – 16 216 гривень);

– особам сержантського і старшинського складу – дев’ять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 01 січня календарного року (18 243 гривні);

– особам офіцерського складу – десять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 01 січня календарного року (зараз – 20 270 гривень). Для укладання контракту на проходження військової служби у Збройних Силах України телефонуйте за номером: 0683406851 (Івано-Франківський ОВК) або зверніться до районних військових комісаріатів.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: