fbpx

Прикарпатців кличуть на службу у "десятку"

Суспільство 13:00, 17.12, 2020

Івано-Франківський обласний військовий комісаріат пропонує прикарпатцям розпочати військову кар’єру в легендарній коломийській 10 гірсько-штурмовій бригаді.

Грошове забезпечення в солдата першого місяця служби в розташуванні військової частини становить від 13 500 грн, на другій – від 20 000 грн та від 30 000 грн – на першій. Розмір виплати залежить від вислуги, звання, займаної посади та місця виконання завдань.

Для прикладу, командир роти отримує в середньому від 19 000 грн в пункті постійної дислокації, від 25 500 та 36 000 грн в зоні проведення операції Об’єднаних сил.

Військові отримують одноразову грошову допомогу до 21 000 гривень при укладанні контракту, щорічні виплати на оздоровлення в розмірі місячного заробітку, а також на вирішення соціально-побутових питань. Крім того, органи місцевого самоврядування Івано-Франківської області надають одноразову допомогу у розмірі 10 000 гривень кожному мешканцю області, що підписав контракт для проходження військової служби у ЗСУ. Державою передбачене безкоштовне речове та продовольче забезпечення, медичні послуги та санітарно-курортне лікування, проживання в сучасних гуртожитках або грошова компенсація за піднайом житла.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 0660055799 (військова служба за контрактом).

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: