fbpx

Прикарпатців попередили про небезпечний козячий сир з Нідерландів

Суспільство 19:23, 16.11, 2020

Споживачів попередили про небезпечний козячий сир з Нідерландів, який потрапив на український ринок.

Попередження поширило Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 09.11.2020 р. № 2020.4474-fup38 стосовно виявлення Listeria monocytogenes (лістерії) у сирі козячому, що експортувався з Нідерландів (виробник: Bettinehoeve BV, Etten Leur) до країн-членів ЄС та до України (отримувач: ТОВ «Дейрі Смарт Трейдінг», вул. Підвисоцького 6В, м. Київ, 01103).

Лістеріоз – це бактеріальна інфекція, яка викликається бактерією Listeria monocytogenes. Лістерії є збудниками харчової інфекції.

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які використовують у виробництві та/ або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та /або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Споживачів просять у разі виявлення вказаного харчового продукту повідомляти Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: