fbpx

Прикарпатець розробив мобільний додаток для походів у Карпати

Суспільство 11:44, 18.01, 2021

Роман Гелемб’юк з Івано-Франківщини створив інтернет-платформу “В похід Карпатами”, де зібрано все, що потрібно для гірської мандрівки.

Платформа має свій додаток для Android. Особливостями розробки, основними функціями та нещодавніми оновленнями додатку автор поділився із Суспільним Карпати.

Над створенням додатку програміст Роман Гелемб’юк працює протягом двох років. Своїм хобі займається у вільний від роботи час.

Прикарпатець розробив мобільний додаток для походів у Карпати 1

“Я не використовую якихось методологій розробки. Коли в мене є вільних пів години, я сів за ком’ютер і роблю”, – каже розробник.

Додаток містить карти, якими можна користуватися без інтернету, якщо попередньо їх завантажити, чат, де мандрівники можуть спілкуватися або звертатися за допомогою в екстрених ситуаціях.

“Ви бачите по додатку, де ви знаходитеся, можете обрати маршрут для походу в Карпати. Маршрути описані, там розписані окремо вершини гірські. Самі користувачі додатку можуть позначати, де є джерела, колиби, місця привалів. Можна обмінюватися коментарями, фотографіями”, – розповідає Роман Гелемб’юк.

Інформацію для маршрутів автор шукає з різних джерел, треки складає по картах і супутникових знімках, 3D анімацію бере з програми Google Earth.

“Я написав модуль, який натисканням кнопки експортує мені спеціальний файл, в якому записаний маршрут. Тобто сам трек, назви гір по дорозі, їхні координати, висоти. Оце все експортую, а потім я відкриваю програму Google Earth, яка є безкоштовною”, – ділиться автор.

Загалом розробник планує створити 108 віртуальних маршрутів, а також розробити версію для IOS.

За словами Романа Гелемб’юка, він сам любить походи і користується додатком під час них. Тоді ж у нього виникають нові ідеї.

Додаток безкоштовний, його можна завантажити з Google Play.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: