fbpx

Прикарпатець виграв суд у ДПС – не буде платити 15 тисяч гривень податку

Суспільство 20:08, 17.06, 2021

Івано-Франківський окружний адміністративний суд прийняв рішення на користь підприємця та визнав протиправним податкове повідомлення-рішення Головного управління ДПС в Івано-Франківській області.

Позивач у справі – підприємець, якому належать виробничо-побутові приміщення та дільниця металовиробів (кузня), що розташовані в одному із сіл Тисменицького району.

Позовні вимоги мотивовані тим, що Головним управлінням ДПС в Івано-Франківській області протиправно, на думку позивача, було  прийнято податкове повідомлення-рішення, яким визначено суму податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за 2017 рік в сумі 15 537,60 грн. Суд позов задовольнив, інформує пресслужба суду.

«Позивачем було доведено, що належні йому на праві власності об’єкти нерухомості – виробничо-побутові приміщення та дільниця металовиробів (кузня) – є будівлями промисловості, використовуються ним для здійснення промислової діяльності. Відтак такі об’єкти нерухомості, згідно з Податковим кодексом України, не є об’єктом оподаткування податку на нерухоме майно, відмінним від земельної ділянки», – значиться у висновку рішення суду.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному суді.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: