fbpx

"Прикарпатенерготрейд" оновив персональний кабінет для побутових споживачів електрики і газу

Суспільство 11:19, 09.08, 2022

Для побутових споживачів електроенергії і газу “Прикарпатенерготрейду” запрацював новий персональний кабінет. Для авторизації достатньо увійти у сервіс за посиланням, використовуючи старий логін і пароль.

Відтепер всі розрахунки за спожиту електроенергію будуть доступні виключно в новому персональному кабінеті. Як і раніш,е тут можна:

  • дізнатись історію нарахувань і платежів;
  • подати показник;
  • отримати рахунок;
  • заплатити за електроенергію;
  • написати запит фахівцю.

Перевагою оновленого персонального кабінету є те, що він дозволяє одночасно обслуговувати рахунки електро- та газопостачання. Досі клієнтам доводилось послуговуватись різними сервісами: окремо для споживача електрики та газу. Тепер же відстежувати стан розрахунків за обома напрямками можна в єдиному кабінеті.

Оновлений кабінет вже знайомий споживачам блакитного палива, які є клієнтами “Прикарпатенерготрейду”. Тепер сюди додалися всі розрахунки з питань електропостачання. На початковій сторінці клієнти матимуть дві вкладки – “Електрична енергія” та “Природний газ”. Перейшовши за однією з них, можна відстежити стан особового рахунку за одним з напрямків. Відповідно, для споживачів лише електроенергії буде доступним тільки цей розділ послуг.

Служба підтримки за телефоном: 050 375 1533 або 067 344 1450.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: