fbpx

"Прикарпатенерготрейд" придбало 4 монітори спостереження для поліклініки №1

Суспільство 15:54, 23.03, 2020

ТОВ «Прикарпатенерготрейд» відгукнувся на звернення від Івано-Франківської міської лікарні №1, що готується приймати пацієнтів з COVID-19.

Компанія отримала від керівництва закладу список потрібного обладнання. Як результат, франківська лікарня поповнилась 4 сучасними моніторами спостереження за станом пацієнта (монітор пацієнта М80В та монітор пацієнта М80В ЕКГ). Медичне обладнання вже в дорозі і має прибути до лікарні за два-три дні, повідомляє пресслужба компанії.

«Цю допомогу надало наше підприємство, весь наш колектив, щоб підтримати лікарів та кожного прикарпатця. Зараз, як ніколи, нам потрібно об’єднатись для спільної справи – боротьби з небезпечною хворобою. І в цьому сенсі немає малої помочі, адже вклад кожного з нас дуже важливий. Тому закликаю колег з інших компаній не стояти осторонь і долучатись», – зазначив директор ТОВ «Прикарпатенерготрейд» Олег Дацко.

Раніше “Прикарпаттяобленерго” придбало для для обласної інфекційної лікарні апарат штучного дихання. А будівельна компанія “Ярковиця” виділила 400 000 гривень на придбання апарату ШВЛ для ЦМКЛ.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: