fbpx

Прикарпатські дорожники тренувалися діяти в екстремальних зимових умовах

Суспільство 16:09, 26.10, 2021

Відбувся другий етап навчань дорожників, під час якого працівники Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області напрацювали алгоритм дій узимку. Під час дводенних навчань з питань забезпечення безперебійного руху автотранспорту в осінньо-зимовий період перевірили готовність техніки та розхідних матеріалів.

Загалом до осінньо-зимового періоду підготовлено 89,8% техніки, зазначили в Укравтодорі.

Для недопущення виникнення транспортних заторів під час ускладнення погодних умов підготовлено місця для стоянки транзитного автотранспорту на стаціонарних площадках та площадках пунктів сервісу на основних напрямках державних доріг.

Так, на Івано-Франківщині є 11 зимових стоянок – на них вміщається 70 вантажівок або 130 легковиків. Майданчики знаходяться у Драгомирчанах та в Угринові під Франківськом, у Діброві, Вікторові, Конюшках та Галичі. А також у Старуні, Яремчі, Татарові та два під перевалом у Яблуниці. Перелік місць відстою транспортних засобів в розрізі автомобільних доріг загального користування тут

Для зимового утримання доріг підготовлено 4869 одиниць техніки підрядних організацій – це 89,8%. Заготовлено 124,6 тис. тонн технічної солі, 513,7 тис. тонн фрикційних матеріалів та 97,2 тис. тонн соляних розчинів власного виробництва.

Прикарпатські дорожники тренувалися діяти в екстремальних зимових умовах 1
Техніка готова до роботи

Готові до роботи чергові диспетчери служб автомобільних доріг. Перелік в областях тут.

Для координації дій у період нестабільних погодних умов в Укравтодорі працюватиме оперативний штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на дорогах державного значення.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: