fbpx

Прикарпатські дорожники завершили ремонт мосту у Верхньому Вербіжі та розпочали у Пістині

Суспільство 15:42, 13.06, 2023

На дорозі Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, яка є важливою зв’язуючою ланкою між Івано-Франківщиною та Поділлям і входить до туристичного маршруту «Золота підкова Карпат», ремонтують мости. Днями завершили роботи на мості у Верхньому Вербіжі.

Про завершальний етап ремонту мосту в селі Верхній Вербіж Коломийського району на дорозі Р-24 повідомили у Службі відновлення та розвитку інфраструктури в Івано-Франківській області.

Було зроблено: замінено захисний шар та гідроізоляцію; розширено підходи до мосту; упорядковано підмостове русло; змонтовано телескопічні водовідвідні лотки; відремонтовано тротуари; оновлено перильне та бар’єрне огородження; влаштовано асфальтобетонне покриття.

“Протягом 2018-2021 років повністю оновлено дорогу Р-24 у Надвірнянському та Верховинському районах, на більшості ділянок у Косівському та Коломийському районах, введено в експлуатацію мости в місті Косів через річку Рибниця, в селі Стопчатів через річку Лючка”, – звітують дорожники.

Цьогоріч оновлено дорожнє покриття мосту через річку Дністер на межі Івано-Франківської і Тернопільської областей біля села Устечко.

Розпочато ремонт мосту в селі Пістинь через річку Пістинька. Підрядна організація – ТОВ “ПБС”. Роботи виконують без перекриття руху, тож просять водіїв зважати на попереджувальні знаки.

Прикарпатські дорожники завершили ремонт мосту у Верхньому Вербіжі та розпочали у Пістині 1

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: