fbpx

Прикарпатські фермери запрошують переселенців на роботу

Суспільство 11:16, 27.05, 2022

Фермерські господарства «Еко Беррі» та «Бест Беррі» готові працевлаштувати 350-400 сезонних працівників для збору ягід, 200 постійних працівників на виробництво та 20 адміністративних.

Про це на нараді в обласній військовій адміністрації повідомив керівник фермерського господарства «Еко Беррі» Володимир Князевич. До роботи він запрошує і внутрішньо переміщених осіб.

В. о. директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Степан Вінтонович розповів про те, що регіональні агропромислові господарства та харчові підприємства ТОВ «Долина Агро», ФГ «Прометей», ФГ «Рома», ФГ «Бурячок», ПАФ «Бовшівська», ТОВ «Гудвеллі», ФГ «Агро-Поступ», ФОП «Рибак» та ПАТ «Харчосмакова фабрика» також пропонують робочі місця для переселенців і прикарпатців.

Фермерське господарство «Агроекотехнології» (село Олеша Івано-Франківського району) працевлаштувало трьох внутрішньо переміщених осіб, двох – готові прийняти на роботу.

У контексті обговорюваного питання наголошувалося на важливості налагодження тісної співпраці фермерських господарств, агропромислових і харчових підприємств із центрами зайнятості та територіальними громадами. Йшлося і про допомогу внутрішньо переміщеним особам щодо створення фермерських господарств.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: