fbpx

Прикарпатські лікарні отримали 40 кисневих концентраторів

Суспільство 20:50, 18.02, 2021

Олександр Шевченко: Робимо все, щоб допомогти нашим медикам в боротьбі з коронавірусом.

40 кисневих концентраторів сьогодні привезли на Прикарпаття за сприяння депутата Івано-Франківської облради Олександра Шевченка та БФ Ігоря Палиці «Тільки разом».

Усі апарати впродовж наступних кількох днів доставлять у лікувальні заклади обласного центру. 10 відвезуть до ЦМКЛ, що на вул. Мазепи, ще 10 потраплять до МКЛ №1 на вул. Матейка, 15 концентраторів – у міський клінічний перинальний центр. У міській дитячій клінічній лікарні встановлять 5 апаратів. Таке медичне обладнання є важливою частиною лікування Covid-19 у складних випадках. А особливо зараз, коли у медзакладах області – значний сплеск пацієнтів з коронавірусом.

Прикарпатські лікарні отримали 40 кисневих концентраторів 1

«Ці концентратори надзвичайно актуальні, адже епідемія, яка розповсюдилася ще у березні, показала, що найважливішою для наших пацієнтів з ковідом є оксигенотерапія. А та киснева терапія, яка є в наших закладах, не спроможна надавати адекватну допомогу. Та на цьому етапі вона є спасінням. Ми зможемо розмістити апарати там, де немає рідкого кисню. Це і в перинатальному центрі, і в палатах, де не встигли провести кисень. Тому щиро дякуємо, бо це дійсно величезний подарунок для пацієнтів», – говорить головний лікар міської клінічної лікарні №1 Тарас Василик.

Прикарпатські лікарні отримали 40 кисневих концентраторів 2

Вже сьогодні кисневі концентратори встановлять і в Івано-Франківській міській дитячій лікарні. Тут 30 ліжок для дітей з коронавірусом. І усі наразі заповнені.

«У відділенні немає вільних місць. В нас 18 дітей із позитивним ПЛР-тестом, і ще 12 мають всі симптоми. Ми не знаємо, якою ситуація буде надалі, тому таке обладнання більш ніж актуальне”, – каже головний лікар Івано-Франківської міської дитячої клінічної лікарні Ольга Бойчук.

Прикарпатські лікарні отримали 40 кисневих концентраторів 3

Придбання такої життєво важливої техніки стало можливим завдяки благодійному фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». 

«Пандемія вирує уже рік, а в лікарнях все ще не вистачає медичного обладнання для лікування важких хворих на COVID-19. Ми робимо все для того, щоб допомогти нашим медикам в боротьбі з коронавірусом. Дуже відрадно, що є небайдужі люди, які готові підставити плече допомоги. Зокрема, Благодійний Фонд «Тільки разом» з початку пандемії виділив на боротьбу з коронавірусом понад 13 млн гривень. Та й загалом партія «За Майбутнє» вже чимало зробила для боротьби з інфекцією. Це і закупівля апаратів ШВЛ, і систем подачі кисню, і засобів захисту для лікарів. Вважаю, що ми всі маємо об’єднати зусилля і боротись з пандемією разом», – зазначив Олександр Шевченко.

Прикарпатські лікарні отримали 40 кисневих концентраторів 4

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: