fbpx

Прикарпатські медики врятували дівчинку, яка народилася з вагою 1450 грамів

Суспільство 15:30, 15.06, 2022

Нещодавно із сусідньої області до КНП “Івано-Франківської обласної дитячої лікарні” реанімаційною бригадою транспортована дівчинка, яка народилася з вагою 1450 грамів та потребувала негайного операційного втручання з приводу ретинопатії передчасно народжених дітей, повідомив директор лікарні Тарас Мельник.

Ретинопатія передчасно народжених дітей належить до найбільш важких захворювань, що призводить до інвалідності та порушення якості життя.

Лазерна коагуляція – золотий стандарт лікування ретинопатії передчасно народжених. Процедура спрямована насамперед на попередження розвитку відшарування сітківки. Така операція здійснюється в умовах абсолютно темної операційної зали за допомогою сучасної офтальмологічної лазерної системи.

“Завдяки неодноразовим успіхам наших лікарів значно збільшилось число дiтей, які зможуть бачити навколишній світ і жити повноцінним життям. Пишаюся своïми колегами за кожен успіх, за кожне врятоване життя і щоразу переконуюся у тому, що вони професіонали своєї справи”, – написав Мельник.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: