fbpx

Прикарпатські платники сплатили понад пів мільярда гривень екоподатку за забруднення довкілля

Суспільство 14:33, 21.12, 2019

З початку року за забруднене навколишнє середовище прикарпатські платники перерахували до бюджету 551 млн грн екологічного податку. Порівняно із аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 117,5 млн гривень. Про це повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Зокрема, із загальної суми надходжень до державної казни сплачено 303,8 млн грн, що на 108,7 млн грн більше, ніж торік. До місцевих бюджетів надійшло 247,2 млн гривень, що на 8,7 млн грн перевищує минулорічний показник.

Найбільші суми екологічного податку сплатили підприємства Галицького району – 465,6 млн грн, Калуського району – 43,9 млн грн, Тисменицького району – 22,8 млн грн, Долинського – 3,7 млн грн та Надвірнянського – 3,3 млн грн районів.

Нагадаємо, екологічний податок сплачується суб’єктами господарювання за викиди в атмосферне повітря, скиди у водні об’єкти шкідливих речовин та розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об’єктах. Відповідно до п.п. 250.2.1 п. 250.2 ст. 250 Податкового кодексу України платники екологічного податку складають Декларації та подають їх протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу, до контролюючих органів за місцем розміщення стаціонарних джерел. Термін сплати екологічного податку протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку подання Декларації. Граничний термін сплати податкових зобов’язань з екологічного податку за ІV квартал 2019 року є 20 лютого 2020 року.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: