fbpx

Прикарпатські поліцейські отримали від ЄС комп’ютерну техніку, сучасне спортивне і медичне обладнання

Суспільство 12:07, 16.09, 2020

Тренінговий центр поліції Івано-Франківщини стане сучаснішим завдяки співпраці з Консультативною місією ЄС.

15 вересня тренінговому центру передано побутову і комп’ютерну техніку, сучасне спортивне і медичне обладнання.

“Така співпраця необхідна для покращення професійного рівня й умов проведення занять для поліцейських, наближення їх до стандартів ЄС, а також надання практичної та технічної підтримки для якісного проведення всіх видів тренінгів із підвищення кваліфікації, включаючи функціональні, тактичні, спортивні тренування. Також поліцейським передано надсучасне медичне обладнання, що є дуже важливим в роботі правоохоронця, адже часто саме поліцейські першими прибувають на виклик і від їх швидкості й правильності дій залежить життя людини”, – повідомляє сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Керівник поліції Івано-Франківщини Володимир Голубош подякував представникам КМЄС за активну співпрацю, всебічну підтримку в процесі реформування відомства, а також вручив подяки й сувеніри у вигляді поліцейських жетонів.

«Покращення технічного забезпечення сприятиме підвищенню професійної підготовки особового складу і, відповідно, ефективності роботи поліцейських у питаннях попередження правопорушень та оперативного розкриття злочинів. Завдяки підтримці наших стратегічних партнерів ми і надалі будемо вдосконалюватися, розвиватися, аби якісно надавати громаді поліцейський сервіс та виконувати поставлені державою завдання», – зазначив Голубош.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: