fbpx

Прикарпатські рятувальники вчилися гасити складні пожежі у Румунії

Суспільство 14:15, 09.07, 2023

Рятувальники Прикарпаття та Буковини пройшли спеціальні навчання з гасіння складних пожеж спільно з румунськими колегами у місті Сірет.

В місті Сірет, Румунія, закінчилась чергова тренувальна сесія навчань рятувальників з гасіння лісових пожеж у рамках міжнародного проєкту «Підвищення рівня безпеки населення у транскордонному регіоні шляхом спільних заходів з навчання та співробітництва у сфері управління надзвичайними ситуаціями – BRIDGE».

Упродовж тижня на спеціальному навчально-тренувальному полігоні вогнеборці Івано-Франківської та Чернівецької областей разом з колегами з Румунії проходили практичні та теоретичні курси, інформує пресслужба обласного управління ДСНС.

Під час сесії учасники відпрацьовували роботу із засобами перекачування води у лісовій та гірській місцевості, способи перекачування вогнегасних речовин на великі відстані із перепадами висот, тренували спільні дії щодо гасіння лісових пожеж на прикордонній території. Вогнеборці удосконалювали свої навички гасіння пожеж самостійно та у співпраці із авіацією.

Прикарпатські рятувальники вчилися гасити складні пожежі у Румунії 1

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: