fbpx

Прикарпатські вибухотехніки щодня здійснюють 6-7 виїздів на повідомлення про підозрілі предмети

Суспільство 13:15, 15.03, 2022

У період воєнного стану навантаження на співробітників вибухотехнічної служби поліції Івано-Франківщини зросло в декілька разів. Сапери реагують на всі повідомлення про виявлення підозрілих і ймовірно небезпечних речей у населених пунктах всієї області. Правоохоронці закликають мешканців бути максимально пильними та обережними у випадку виявлення підозрілих речей, інформує сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Майже щодоби спеціалісти-вибухотехніки здійснюють 6-7 виїздів на повідомлення про підозрілі чи вибухонебезпечні предмети. Залишені на вулиці пакунки, рюкзаки, сумки, дитячі іграшки в умовах війни можуть містити вибухові пристрої і нести небезпеку. Тому поліцейські оперативно реагують і перевіряють кожне таке повідомлення. Наразі жодне повідомлення про небезпечні предмети, що надійшло від початку війни, не знайшло свого підтвердження.

Проте правоохоронці нагадують, як діяти при виявленні вибухонебезпечних або підозрілих предметів:

  • не підходьте та не чіпайте предмет;
  • відійдіть на безпечну відстань;
  • попередьте оточуючих про можливі ризики;
  • повідомте про небезпечну знахідку на 102;

Правоохоронці продовжують цілодобово нести службу в регіоні для забезпечення правопорядку. До поліції Івано-Франківщини можна звернутися не тільки на лінію 102, а ще й за номером 063-84-10- 411.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: