fbpx

Прикарпатський університет прийняв пів тисячі відвідувачів у День відкритих дверей

Суспільство 09:46, 06.06, 2022

День відкритих дверей відбувся по факультетах та інститутах Прикарпатського університету в межах  проєкту «Обери своє майбутнє в Україні». Понад пів тисячі відвідувачів, а це майбутні абітурієнти, їхні батьки, вчителі, представники територіальних громад нашої області, побували цього дня в стінах ПНУ. 

У межах програми Дня відкритих дверей відбулися зустрічі з деканами факультетів та директорами інститутів, знайомства з викладачами та студентами, спілкування з випускниками ПНУ та працедавцями. Цьогорічні випускники мали нагоду дізнатися про освітні програми університету, можливості безкоштовного паралельного навчання в Прикарпатському університеті та університетах Польщі.  

Усі, хто завітав на День відкритих дверей, також мали можливість побувати в навчальних аудиторіях, науково-дослідних лабораторіях, музеях. Тут викладачі провели для відвідувачів пізнавальні екскурсії, цікаві майстер-класи та конкурси, консультативні майстерні, презентації посібників та демонстрації дослідів. 

Протягом Дня відкритих дверей всі охочі могли звернутися до приймальної комісії ПНУ за консультаціями щодо проведення вступної кампанії 2022. 

Як зазначив відповідальний секретар приймальної комісії ПНУ Едуард Лапковський, фахівці надаватимуть консультації з питань вступу у Прикарпатський університет впродовж всього періоду вступної кампанії. Звертатися можна за контактами, вказаними на сторінці сайту Приймальної комісії ПНУ.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: