fbpx

Прикарпаття у п'ятірці областей за кількістю сонячних станцій у домогосподарствах

Суспільство 14:38, 22.07, 2021
НА ФОТО: Домашня сонячна електростанція в селі Посіч.

У другому кварталі 2021 року 3480 домогосподарств встановили сонячні електростанції загальною потужністю 98 МВт.

Це у 1,7 разів більше, ніж у першому кварталі, повідомляють у Державному агентстві з енергоефективності та енергозбереження України.

За даними агентства, на сьогодні в Україні налічується понад 35 400 родин, які перейшли на електроенергію з сонця. Загальна потужність таких СЕС – 933 МВт. У сонячні електростанції домогосподарства інвестували близько 730 млн євро.

Серед областей, де встановлено найбільшу кількість сонячних станцій у домогосподарствах (СЕСд), перші – Дніпропетровська, Тернопільська, Закарпатська, Київська та Івано-Франківська.

Прикарпаття у п'ятірці областей за кількістю сонячних станцій у домогосподарствах 1

В Івано-Франківській області 2525 домогосподарств встановили сонячні електроустановки. Їхня загальна потужність становить 68 Мвт.

«Щороку кількість сімей, які цікавляться та інвестують в «зелену» енергетику, зростає. Очевидними перевагами є можливість бути менш енергозалежними, самостійно забезпечувати свої потреби в енергії та заощаджувати сімейний бюджет на рахунках за електроенергію», – прокоментував такі дані Костянтин Гура, в.о. голови Держенергоефективності.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: